2410
2553
عنوان

دختردارا لطفابیان

169 بازدید | 14 پست

سلام مامانای عزیز راستش من دخترهشت ماهه ای دارم که ازالان برای همه چیزش فکرم درگیره نمونش اینکه چطور بهش محبت کنم که ازطرفی لوس نشه ازطرفیم کمبود محبت رو بااین جامعه خراب احساس نکنه وخیییییلی نگرانیای دیگه لطفا هرکدوم نکته و کمکی دارین بهم بگین مطمئنم این سپالی خیلی ازمامانای دیگم هست ممنونم ازتون💖

سلام عزیزم من یه دختر 8 ساله دارم خیلی خیلی بهش محبت میکنم ولی از طرفیم می دونه که یک سری قوانین هست که باید رعایت کنه و از من حساب ببره بهش یاد دادم که همه حرفاش رو بدون خجالت و ترس به من بگه و قرار گذاشتیم که روزی چند دقیقه باهم حرف خصوص که به هیچ نگیم بزنیم و اونم با دنیای بچگانه خودش سئوالی چیزی باشه ازم می پرسه میدونه تو جمع باید چه جوری رفتار کنه ولی خوب چون تک فرزنده بود و تنها نوه از دو طرف یکم خودخواه هست

بیشترین محبت درحق دختروپدر بایدداشته باشه بزرگترکهدشدپدرهمش بایدتعریفشوکنه بیشترمحبتش کنه شمام محبت کن نه به اندازه ای که لوس شه ازت حساب ببره ولی نترسه که درآینده روحرفت حساب کنه وجوری باهاش دوست باش که بدترین وزشتترین کاراشو یاهرچیزی که ممکنه بدباشه روباخیال راحت وبدون ترس باهات درمیون بذاره ویه چیزخیلی مهم اینکه بزرگترکه شداونقدباهاش صمیمی باشی که مسایل زنونه رونسبت به سن وفهمش اول باراززبون خودت بااستدلال علمی یادبگیره نه ازدوستاش وبیرون خونه

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنها راه اینه دوستش باشی محبتو از تو بگیره ن از یکی دیگ در ضمن دخترا وقتی با باباهاشون دوستن سراغ هیچکس نمیرن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2456

یه چیزی براتون تعریف کنم چند روز پیش یک بسته پد روزانه خریده بودم که بسته بندی خیلی خوشگلی داشت وگذاشته بودم بالای کمد روشویی وقتی داشتم دستمال میکشیدم دستم خورد افتاد رو زمین اینم دیدو مدام میگفت مامان اینا چین چه خوشگلن بزار ببینم بهش گفتم اینا چسبن و وقتی لباس مامانا سوراخ باشه می چسبونن برگشت گفت مامان منم یکی بچسبونم به لباسم گفتم می تونی بچسبونی و لی چون کوچولوئی بدنت حساسیت میده بهش و اونم قبول کرد و رفت پی بازیش بچه ها خیلی معصوم هستن

بیشترین محبت درحق دختروپدر بایدداشته باشه بزرگترکهدشدپدرهمش بایدتعریفشوکنه بیشترمحبتش کنه شمام محبت ...

چجوری اونقدصمیمی بشم؟بفهمه همه چیزشو بهم بگه

2714
وقتی عصبانبت میکنه چیکارمیکنی؟

چرا دروغ بگم ممکنه سرش داد هم بزنم ولی چون کمتر پیش میاد سرش داد بزنم خیلی ناراحت میشه وخیلی بهش بر می خوره بچه ها الان فهم بالایی دارند و خوب و بد رو با راهنمایی بزرگترا خوب تشخیص میدن

چرا دروغ بگم ممکنه سرش داد هم بزنم ولی چون کمتر پیش میاد سرش داد بزنم خیلی ناراحت میشه وخیلی بهش بر ...

اوهوم ممنون عزیزم

هرنکته ای به ذهنت رسید لطفا اینجا برام بذارچون واقعا نیازدارم به راهنمایی

چجوری اونقدصمیمی بشم؟بفهمه همه چیزشو بهم بگه

دختر منم دید پرسید مامان این چیه گفتم صابونه گفت عه مگه صابون میپوشی جالبه بدونید دخترم دوسال و نیمشه و گاهی هم منو در حال استفاده ندیده😨

2706