2703
2553
عنوان

بچه ها به شوهرم خیلی مشکوکم کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2399 بازدید | 209 پست
عزیزم چرا شما خودتو بکشی ؟کس دیگه کار اشتباه انجام میده و باید خجالت بکشه. شما قبل از هر اقدامی مطمئ ...

همین دیگه آدم دلش صاف نمیشه 

فقط نمیدونم چه جوری مطمئن بشم چون میدونم اگه بگم گردن نمیگیره خیلی زرنگه

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
شوهرم معمولیه من خوشگلم ازخودم تعریف نمیکنم اماازشوهرم سرترم اماشانس ندارم ارزویه خیلیام بخاطربچهام ...

شوهرت هوس بازه حتما 

همه چیز به خوشگلی نیست که , من یکی رو می شناسم زنش حوری هست ولی هر زنی که میره مغازش جلو زنش با خانم ها لاس میزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تلگرامشو هک کن تو گوشیت اول مخاطبارو پاک کن بعد هاتگرام یا تل   تو گوشیت نصب کن با شماره اون تو ...

یعنی چی مخاطب هامو پاک کنم ؟ اگه پاک نکنم چی میشه ؟

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
شوهرم معمولیه من خوشگلم ازخودم تعریف نمیکنم اماازشوهرم سرترم اماشانس ندارم ارزویه خیلیام بخاطربچهام ...

ای خدا . تو الان چه جوری میسازی باهاش؟ من از دیشب که فهمیدم اون شماره یه زنه نتونستم حتی توی چشاش نگاه کنم

2720
چرا اینجوریه؟ منم دارم خرج میکنم ولی گاهی اوقاتم رعایت میکنم چیزی میگه میگم از این بیشتر نمیتونم قنا ...

نمیدونم والا ،فکر کنم بعضی مردا تا پول دستشون میاد فیلشون یاد هندستون میکنه .اما خود منم با خرج الکی هم موافق نیستم ،فقط نباید از همه ی خواسته هامون به خاطر اقایون بگذریم

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
همین دیگه آدم دلش صاف نمیشه  فقط نمیدونم چه جوری مطمئن بشم چون میدونم اگه بگم گردن نمیگیره خیل ...

ببین به روش نیار عادی باش تا هک کنی گوشیشو مثلا وقتی رفت   خوبه.تا دعوا کنی رمز گوشیو عوض میکنه از لجشم شده حتی /چیزیم نباشه اونوقت همش شک ءاری

زندگی با همه دشواری ها باز هم زیباست  
خیلی غم انگیزه تو چیکار کردی؟؟؟ بچه داری؟؟؟

دوتابچه دارم پاسوزشونم فقط التماس خدارومیکنم اگه الان بازکارکثیفشوادامه میده یه شاستی بلندبیادلهش کنه درجابمیره خون بهاشوبگیرم بابچهازندگی کنم

2714
نمیدونم والا ،فکر کنم بعضی مردا تا پول دستشون میاد فیلشون یاد هندستون میکنه .اما خود منم با خرج الکی ...

واقعا بعضی وقتا بخاطر گرونی و بی ارزش بودن اون کالا نگرفتمش نه بخاطر شوهرم، ولی سعی کردم حسرت چیزی رو تو دلم نذارم

توقعمو‌کم کردم ولی به هیچ قانع نیستم. اولا خیلی مدارا میکردم ولی بدجور چوبشو خوردم دیگه حالم جا اومد ...

واقعا بعضی وقتا بخاطر گرونی و بی ارزش بودن اون کالا نگرفتمش نه بخاطر شوهرم، ولی سعی کردم حسرت چیزی ر ...

منم اگه چیزی رو نگیرم مثل شما به خاطر الکی گرون بودنش نگرفتم ،وگرنه به اندازه ی وسعش خرج میکنم 😊

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
دوتابچه دارم پاسوزشونم فقط التماس خدارومیکنم اگه الان بازکارکثیفشوادامه میده یه شاستی بلندبیادلهش کن ...

خیلی سخته ...

شوهر منم پنهانی با خواهرم در مورد مادرم درد و دل میکرد

بدون اینکه به من بگه، چون خواهرم ناتنی بود و میدونست ازش متنفرم، با این کارش خیلی منو شکوند چون میدونست که قراره زندگیمو بهم بزنن خودشم پر و بال داد بهشون بدتر ...

2706