2703
2553
عنوان

بچه ها به شوهرم خیلی مشکوکم کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2399 بازدید | 209 پست

میگن زنی که خرج نداره ارج نداره شروع کن به خرج کردن 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
من دیدم خیانت شوهرموب چشپه خودم بخاطربچهام دردبدیه یه عالمه هم براش فداکاری کردم نیم کیلوهم طلافروخت ...

این اکثر شبها تا 1 یا دو بیدار میموند و منم 11 میخوابیدم همیشه هم وقتی میخوابیدم میومد در اتاق رو میبست میگفت نور اذیتت نکنه یا صدای تی وی . منم میگفتم چه فداکار 

بعضی وقتها هم عصبی میشدم میگفتم چرا نمیای باهم بخوابیم چرا تنها بیدار میمونی میگفت خوابم نمیاد

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه الان وضع مالیش بهتره دیگه وقت خسیس بازی نیست , برو قشنگ بخر و ببپوش و به خودت برس وگرنه یکی دیگه ...

اون حقوق منو نگیره خرج کردنش پیش کش

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  
میگن زنی که خرج نداره ارج نداره شروع کن به خرج کردن 

آره والا کلا عادت کرده من چیزی نخوام 

واسه عید واسه خودم هنوز چیزی نگرفتم رفتم واسه آقا کت شلوار پیرهن دو تا شلوار خریدم

2720
من ناراحتی قلبی هم دارم از دیروز دیگه قرص قلبم هم جوابگو نیست حالم بده تا صبح کابوس میدیدم  شم ...

خودش حاشامیکنه دروغ میگه ادموتوجیح کنه خیلی پسته بایه خونواده دوست شدیم رفتوامدداشتیم یه روچهارتایی توماشین بودیم دیدم دستشواروم ازپشت برده دوستمودستکاری میکنه چندباررفته بوده خونش بااونادعواکردم بعدیه مدت کاندوم اسپره توماشینش پیداکردم گفتم ایناتوماشین چیه رنگش پریدتته پته کردبعده یه مدت یه زن زنگ زدفهمیدم بایه نفرجدید

خب عزیزم بد عادت کردی , مرد باید خرج کنه یعنی چی حقوقت رو بگیره و واست خرجم نکنه , به نظر من زن باید گهگاهی مرد رو وادار به خرج کنه البته به شرایط مالی همسر , یعنی وقتی پول داره خرج کنه تا پولی واسه خیانت پیدا نکنه.

تلگرامشو هک کن تو گوشیت اول مخاطبارو پاک کن بعد هاتگرام یا تل   تو گوشیت نصب کن با شماره اون تو گوشیت پیام تو گوشیه اونو ک برا کد میاد حذف کن با یه پیام تو تلش میاد که یکی دیگه تلگرامتو نصب :کرده اینارو حذف کن

زندگی با همه دشواری ها باز هم زیباست  
خودش حاشامیکنه دروغ میگه ادموتوجیح کنه خیلی پسته بایه خونواده دوست شدیم رفتوامدداشتیم یه روچهارتایی ...

الهی بگردم چه جوری تحمل کردی من یه شماره دیدم وضعم اینه اگه این چیزا رو ببینم که میمیرم

2714
آره الان مثل سگ پشیمونم من بخاطرش از همه خواسته هام گذشتم با اینکه بین من و جاریم خیلی فرق میذاشتن ب ...

عزیزم چرا شما خودتو بکشی ؟کس دیگه کار اشتباه انجام میده و باید خجالت بکشه. شما قبل از هر اقدامی مطمئن شو .منم تجربشو داشتم شوهرم اولا گوشیش تو خونه ول بود بعد از یه مدت هم رمز گذاشت و همیشه همراهش میبرد حتی تو دستشویی. به طور اتفاقی با اون خانوم صحبت کردم و ماجرا رو فهمیدم اما یک هفته به شوهرم چیزی نگفتم میخواستم ببینم خودش بهم میگه یا نه بعد از یک هفته بهش گفتم .میخواستم برم خونه پدرم اما نذاشت کلی التماس کرد و گفت پشیمونم منم سر زندگیم موندم اما هنوز دلم صاف نشده باشه با اینکه شش سال از این موضوع میگذره

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
واقعا منم دورو اطرافم هرکی رو دیدم ،زیادی کم توقع بود   شوهراشون یه گندی زدن

چرا اینجوریه؟ منم دارم خرج میکنم ولی گاهی اوقاتم رعایت میکنم چیزی میگه میگم از این بیشتر نمیتونم قناعت کنم، واقعا از بعضی خواسته هامو دارم میگذرم چیکار کنم دیگه؟ ۱۵ به بعد پول نداریم همیشه ...

شوهرم معمولیه من خوشگلم ازخودم تعریف نمیکنم اماازشوهرم سرترم اماشانس ندارم ارزویه خیلیام بخاطربچهام موندم تواین زندگی قیافش دوهزارنمیارزه اماپول میده این زن خیابونیابخاطرپول میمیرن

خب عزیزم بد عادت کردی , مرد باید خرج کنه یعنی چی حقوقت رو بگیره و واست خرجم نکنه , به نظر من زن باید ...

آره پشیمونم ول ی6 ساله اینجوری عادت کرده جوونیم  وپول و طلاهام رفت

تلگرامشو هک کن تو گوشیت اول مخاطبارو پاک کن بعد هاتگرام یا تل   تو گوشیت نصب کن با شماره اون تو ...

آفرین , پیشنهاد خوبیه 

حتما اینکارو بکن , شاید اشتباهی مشکوکی و اگه خدای ناکرده با یکی دیگس اون موقع بشین راهکار پیدا کن به جای خودکشی

2706