2726

چند وقتی هست رفتارای شوهرم مشکوکه دیروز هم یه شماره توی تل . گرام ش دیدم که چت هاش پاک شده بود  بدجوری اعصابم خورده آخه من خیلی واسش فداکاری کردم همه فامیلشون میگن خوش بحالت اینقدر زنت فداکاره و با نداری هات اینقدر میسازه اونوقت اگه این خیانت کرده باشه من اصلا تحملش رو ندارم

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصلا نبايد توقع تون تو زندگي رو كم كنيد هركي كرده چوبشو خورده

آره الان مثل سگ پشیمونم من بخاطرش از همه خواسته هام گذشتم با اینکه بین من و جاریم خیلی فرق میذاشتن بازم اعتراضی نمیکردم حالا اگه خیانت بکن وای خودمو میکشم

خدایا من میتونم و میدونم توام کمکم میکنی خداجونم شکرت واسه همه نعمت های قشنگی که بهم دادی عاشقتم  

خوب فک کردی مرد قدر میدونه😂 به خدا ساده ای😂 زنایی ک از مرداشوت بیشتر میخوان فرصت اینو بهش نمیدن ک ب خیانت با کسی بودن فک کنه مرده دنبال زیادی خواهیا زنشه همونام زناشونو بیشتر میخوان از رو باد هوا حرف نمیرنم چمدین تا نمونشو دیدم،اونا ک فداکار ترن زودتر نادیدشون میگیرن،رو فداکاریت حساب کرده اگ کاری کرده باشه رو بخششت،حالا برو کلاتو قاضی کن غصه هم نخور مرد ارزششو نداره

تهران،28ساله،🍁🍁🍁❤❤🍁🍁 عشق پاییز 
اصلا نبايد توقع تون تو زندگي رو كم كنيد هركي كرده چوبشو خورده

واقعا منم دورو اطرافم هرکی رو دیدم ،زیادی کم توقع بود  

شوهراشون یه گندی زدن

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
فقط همین موارده یا چیزای دیگه ام ازش دیدی 

این همیشه گوشیش وسط بود یه مدته گوشیش رو پیش خودش نگه میداره 

پری روز نمیدونم از تل میخواست چیزی نشون بده رفتم پیشش نشستم منتظر موندم نشون بده وقتی دید من گوشیو نگاه میکنم اروم خودشو کنار کشید جوری که من صفحه گوشی رو نبینم واسه همین شک کردم استرس خاصی هم داشت بعد دیروز عصر که خوابید گوشیو چک کردم یه شماره رو دیدم که باهاش چت شده ولی چت هاش پاک شده شماره رو دادم به دوستم زنگید گفت یه دختره

من دیدم خیانت شوهرموب چشپه خودم بخاطربچهام دردبدیه یه عالمه هم براش فداکاری کردم نیم کیلوهم طلافروختم اقابه ماشینی که میخادبرسه اخرش بدترین کاروکرداماتومطمعن شوبعدخودخوری نکن شک خیلی بدع

خوب فک کردی مرد قدر میدونه😂 به خدا ساده ای😂 زنایی ک از مرداشوت بیشتر میخوان فرصت اینو بهش نمیدن ک ...

وای یعنی اینقدر میتونه پست باشه که فداکاری های منو فراموش کرده باشه 

حقوقش 600تومن بود اول زندگیمون و اقساطمون 900تومن . کارت حقوقم رودادم دستش گفتم غصه هیچیو نخور 

چقدر سختی کشیدم ولی تحمل کردم هرجا کم میاورد خانوادم حمایتش میکردن و خانواده خودش حتی هزار تومن هم کمکش نکردن

من دیدم خیانت شوهرموب چشپه خودم بخاطربچهام دردبدیه یه عالمه هم براش فداکاری کردم نیم کیلوهم طلافروخت ...

من ناراحتی قلبی هم دارم از دیروز دیگه قرص قلبم هم جوابگو نیست حالم بده تا صبح کابوس میدیدم 

شما چطوری قضیه رو رو کردی ؟چه توضیحی داد واسه کارش؟

2706