1147
648
عنوان

بچه ها به شوهرم خیلی مشکوکم کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1975 بازدید | 209 پست
اون حقوق منو نگیره خرج کردنش پیش کش

خب عزیزم بد عادت کردی , مرد باید خرج کنه یعنی چی حقوقت رو بگیره و واست خرجم نکنه , به نظر من زن باید گهگاهی مرد رو وادار به خرج کنه البته به شرایط مالی همسر , یعنی وقتی پول داره خرج کنه تا پولی واسه خیانت پیدا نکنه.

خدایا از کودکی عاشق نی نی بودم و با سن کمم همیشه به دنبال نی نی ها بودم عاشق مراقبت از اونا بودم خدایا با نازایی امتحانم نکن که میترسم مردود بشم . 3 ساله منتظرم
اون حقوق منو نگیره خرج کردنش پیش کش

تلگرامشو هک کن تو گوشیت اول مخاطبارو پاک کن بعد هاتگرام یا تل   تو گوشیت نصب کن با شماره اون تو گوشیت پیام تو گوشیه اونو ک برا کد میاد حذف کن با یه پیام تو تلش میاد که یکی دیگه تلگرامتو نصب :کرده اینارو حذف کن

پایان شب سیه سپید است...بالاخره موفق میشم.
خودش حاشامیکنه دروغ میگه ادموتوجیح کنه خیلی پسته بایه خونواده دوست شدیم رفتوامدداشتیم یه روچهارتایی ...

الهی بگردم چه جوری تحمل کردی من یه شماره دیدم وضعم اینه اگه این چیزا رو ببینم که میمیرم

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

آره الان مثل سگ پشیمونم من بخاطرش از همه خواسته هام گذشتم با اینکه بین من و جاریم خیلی فرق میذاشتن ب ...

عزیزم چرا شما خودتو بکشی ؟کس دیگه کار اشتباه انجام میده و باید خجالت بکشه. شما قبل از هر اقدامی مطمئن شو .منم تجربشو داشتم شوهرم اولا گوشیش تو خونه ول بود بعد از یه مدت هم رمز گذاشت و همیشه همراهش میبرد حتی تو دستشویی. به طور اتفاقی با اون خانوم صحبت کردم و ماجرا رو فهمیدم اما یک هفته به شوهرم چیزی نگفتم میخواستم ببینم خودش بهم میگه یا نه بعد از یک هفته بهش گفتم .میخواستم برم خونه پدرم اما نذاشت کلی التماس کرد و گفت پشیمونم منم سر زندگیم موندم اما هنوز دلم صاف نشده باشه با اینکه شش سال از این موضوع میگذره

واقعا منم دورو اطرافم هرکی رو دیدم ،زیادی کم توقع بود   شوهراشون یه گندی زدن

چرا اینجوریه؟ منم دارم خرج میکنم ولی گاهی اوقاتم رعایت میکنم چیزی میگه میگم از این بیشتر نمیتونم قناعت کنم، واقعا از بعضی خواسته هامو دارم میگذرم چیکار کنم دیگه؟ ۱۵ به بعد پول نداریم همیشه ...

1158

شوهرم معمولیه من خوشگلم ازخودم تعریف نمیکنم اماازشوهرم سرترم اماشانس ندارم ارزویه خیلیام بخاطربچهام موندم تواین زندگی قیافش دوهزارنمیارزه اماپول میده این زن خیابونیابخاطرپول میمیرن

خب عزیزم بد عادت کردی , مرد باید خرج کنه یعنی چی حقوقت رو بگیره و واست خرجم نکنه , به نظر من زن باید ...

آره پشیمونم ول ی6 ساله اینجوری عادت کرده جوونیم  وپول و طلاهام رفت

تلگرامشو هک کن تو گوشیت اول مخاطبارو پاک کن بعد هاتگرام یا تل   تو گوشیت نصب کن با شماره اون تو ...

آفرین , پیشنهاد خوبیه 

حتما اینکارو بکن , شاید اشتباهی مشکوکی و اگه خدای ناکرده با یکی دیگس اون موقع بشین راهکار پیدا کن به جای خودکشی

خدایا از کودکی عاشق نی نی بودم و با سن کمم همیشه به دنبال نی نی ها بودم عاشق مراقبت از اونا بودم خدایا با نازایی امتحانم نکن که میترسم مردود بشم . 3 ساله منتظرم
8
عزیزم چرا شما خودتو بکشی ؟کس دیگه کار اشتباه انجام میده و باید خجالت بکشه. شما قبل از هر اقدامی مطمئ ...

همین دیگه آدم دلش صاف نمیشه 

فقط نمیدونم چه جوری مطمئن بشم چون میدونم اگه بگم گردن نمیگیره خیلی زرنگه

شوهرم معمولیه من خوشگلم ازخودم تعریف نمیکنم اماازشوهرم سرترم اماشانس ندارم ارزویه خیلیام بخاطربچهام ...

شوهرت هوس بازه حتما 

همه چیز به خوشگلی نیست که , من یکی رو می شناسم زنش حوری هست ولی هر زنی که میره مغازش جلو زنش با خانم ها لاس میزنه

شوهرم معمولیه من خوشگلم ازخودم تعریف نمیکنم اماازشوهرم سرترم اماشانس ندارم ارزویه خیلیام بخاطربچهام ...

ای خدا . تو الان چه جوری میسازی باهاش؟ من از دیشب که فهمیدم اون شماره یه زنه نتونستم حتی توی چشاش نگاه کنم

چرا اینجوریه؟ منم دارم خرج میکنم ولی گاهی اوقاتم رعایت میکنم چیزی میگه میگم از این بیشتر نمیتونم قنا ...

نمیدونم والا ،فکر کنم بعضی مردا تا پول دستشون میاد فیلشون یاد هندستون میکنه .اما خود منم با خرج الکی هم موافق نیستم ،فقط نباید از همه ی خواسته هامون به خاطر اقایون بگذریم

عشق که شوخی نیست ،میشه با غمش مرد❤🖤
584
همین دیگه آدم دلش صاف نمیشه  فقط نمیدونم چه جوری مطمئن بشم چون میدونم اگه بگم گردن نمیگیره خیل ...

ببین به روش نیار عادی باش تا هک کنی گوشیشو مثلا وقتی رفت   خوبه.تا دعوا کنی رمز گوشیو عوض میکنه از لجشم شده حتی /چیزیم نباشه اونوقت همش شک ءاری

پایان شب سیه سپید است...بالاخره موفق میشم.
خیلی غم انگیزه تو چیکار کردی؟؟؟ بچه داری؟؟؟

دوتابچه دارم پاسوزشونم فقط التماس خدارومیکنم اگه الان بازکارکثیفشوادامه میده یه شاستی بلندبیادلهش کنه درجابمیره خون بهاشوبگیرم بابچهازندگی کنم

835