2726
عنوان

کادو روز مرد چی بگیرم؟

125 بازدید | 10 پست

تعجب نکنین بایه نوزاد کوچولو و با توجه به اینکه ۲هفته دیگم تولد خمسرمه مجبورم از الان فکر باشم برای اینکه اینترنتی بخرم 

پیشنهاداتتون رو بگین لطفا ...

منم دوهفته دیگه تولدشه ایییی خداااا . 

منم تو دی حی کالا دنبال میگردم خخخ تو ورزشیا . 

واسه تولده من که کارت هدیه داد .

من کاربر سال 95هستم بخاطره چهلمین سال پیروزی انقلاب حساب کاربریم ترکید .خخخخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببخشید ولی شماها از خودتون پول دارید که میخایند بخرید؟من تا وقتی سرکار میرفتم حرید میکردم از وقتی خانه دار شدم دیکه برای همسری نمیخرم میگم مفهومی نداره با پول خودش برای خودش چیزی بخرم تازه پولا توی کارته و هروقت یچیزی بخایمم بخریم میریم دوتایی مبخریم

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
ببخشید ولی شماها از خودتون پول دارید که میخایند بخرید؟من تا وقتی سرکار میرفتم حرید میکردم از وقتی خا ...

چرا معنی نداره.منم خونه دارم وای کارت جدا دارم از خودم در آمد ندارم موقع مناسبتها که میشه شوهرم بیشتر پول میریزه تو حسابم مهم اینه که من براش وقت گذاشتم به فکرش بودم.من برای تولدش کیک درست میکنم کادو میخرم تولد میگیریم دور هم.مهم با هم بودنه.حتی گاهی میبرمش خرید یه چیزی انتخاب میکنه تا تو پرو هست حساب میکنم ولی به همه هم میگه خانمم خریده چه اشکالی داره خوب.این چیزا باعث صمیمیت بیشتر میشه

استارتر ست کمربند و کیف پول چرم بخر حدود  ۱۵۰-۲۰۰میشه.از این موزرا هم که مال اصلاح موی بینی و گوش و ابرو و مرتب کردن پایه مو هست هم خوبه.البته من یه مدلش ۳ سال پیش ۷۰ خریدم فرانسویه.