2726
عنوان

خانوما کسی هست ای یو ای کرده باشه برای تعیین جنسیت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 23 پست
عزیزم اگه ناراحت نمیشید میشه بگید رژیمتون چی بود واسه پسر؟؟ میدونم دختر طلا شدها میخام بدونم چکارا ک ...

منم هم خودم هم شوهرم خیلی گرمی خوردیم، کیت تخمک گذاری استفاده کردم، شستشو با جوش شیرین، و اقدام به صورت سجده ای، کلا هر کس هر چی گفت انجام دادم ولی در اخر، هر چه دلم خواست نه ان میشود/ هر چه خدا خواست همان میشود😊

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید همسرت اصلا خودش رو با آب داغ نشوره چون آب گرم اسپرمهای y رو از بین میبره ... و اینکه اهل سیگار ...

تمام این کارها رو انجام دادم و باز دختر شد، 😁

عزیزم اگه ناراحت نمیشید میشه بگید رژیمتون چی بود واسه پسر؟؟ میدونم دختر طلا شدها میخام بدونم چکارا ک ...

اگه پسر میخوایی حتما برو دکتر تحت نظر باش، سر خود فایده نداره رژیم

2728
اگر کسی رژیم دختر بلده به من بگه و اینکه کی اقدام کنم بهتره

ماست کیسه و دوغ بده شوهرت بخوره دکترم مبگه برا دخترم اسپرم باید ضعیف باشه 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
تمام این کارها رو انجام دادم و باز دختر شد، 😁

ان شالله نامدار و زنده باشه گلم .منم راضبم به رضای خدا .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
باید همسرت اصلا خودش رو با آب داغ نشوره چون آب گرم اسپرمهای y رو از بین میبره ... و اینکه اهل سیگار ...

رژیم پسر داشتم چندین ماه ..تا خدا چی بخواد برام من شنیدم خانم نباید گرمی بخوره فقط مرد .اگه هردو گرمی بخورن دختر میشه .

رژیم پسر داشتم چندین ماه ..تا خدا چی بخواد برام من شنیدم خانم نباید گرمی بخوره فقط مرد .اگه هردو گرم ...

امیدوارم خدا یک پسر سالم و صالح و زیبا قسمت شما و یک دختر سالمو صالح و زیبا هم قسمت من کنه....😊😊😊

من با ای یوای تعیین جنسیت کردم جواب نگرفتم همش الکیه جنسیتش نشد اون که می خواستم حتما باید ای وی اف کرد 

من دیگرنمی نویسم حسرت،میکشم حسرت...!هرانچه خواستمو نشد،دیگه به هیچ چیز اعتقاد ندارم