2703
2553

موفقیت امیز بوده،؟ یکی از دوستانم قصد داره برای بارداری دومش انجام بده

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙

من دوستم انجام داد باردار نشد چون اسپرم چند مرحله شستشو میدن احتمال خود باردار شدن پایین میاد

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام منم برام خیلی سواله که با آی یو آی میشه تعیین جنسیت کرد یا نه؟؟؟😕😕 هزینشو حدودا میدونی چقدره ...

عزیزم من کرجم، ولی اصلا خبر از هزینه هاشو این جور چیزا ندارم

سلام دوست عزیز جواب سوالتو تونستی کشف کنی؟؟ آخه برای من هم سواله ک چند درصد موفقیت آمیز میشه

نه متاسفانه😔

2714
شما دختر دارید؟؟؟ میخواید برای پسر اقدام کنید؟؟ البته اگر دوست داری بگو

عزیزم این سوال رو برای یکی دوستانم پرسیدم چون من دختر دومم سه ماهه ست😍البته ما هر دو بچه اولمون هم دختره، دوستم چون دید من با رژیم باز هم بچه دومم دختر شد قصد داره برای پسر شدن بچه دومش ای یو ای کنه😔البته که منم بدم نمیاد سه چهار سال دیگه باردار بشم و به خواست خدا پسر دار بشم، حالا با هر روشی؛ اگه ای یو ای جواب بده که چه بهتر

عزیزم این سوال رو برای یکی دوستانم پرسیدم چون من دختر دومم سه ماهه ست😍البته ما هر دو بچه اولمون هم ...

انشاالله که بره و جواب بگیره 

منم دلم میخواد حامله بشم و تعیین جنسیت کنم برای دختر اما همسرمو نتونستم راضی کنم و نمیدونم با اولین بار میگیره یا نه

انشاالله که بره و جواب بگیره  منم دلم میخواد حامله بشم و تعیین جنسیت کنم برای دختر اما همسرمو ...

واسه پسر روش خاصی بلدین میشه بگین لطفا 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیزم این سوال رو برای یکی دوستانم پرسیدم چون من دختر دومم سه ماهه ست😍البته ما هر دو بچه اولمون هم ...

عزیزم اگه ناراحت نمیشید میشه بگید رژیمتون چی بود واسه پسر؟؟ میدونم دختر طلا شدها میخام بدونم چکارا کردبن ؟اخه من بشدت خودمو بستم به گرمیجات ولی میگن گرمی زیادم خوب نیست ...ممنون میسم جواب بدبن 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیزم اگه ناراحت نمیشید میشه بگید رژیمتون چی بود واسه پسر؟؟ میدونم دختر طلا شدها میخام بدونم چکارا ک ...

باید همسرت اصلا خودش رو با آب داغ نشوره چون آب گرم اسپرمهای y رو از بین میبره ... و اینکه اهل سیگار یا قلیون و دخانیات هم نباشه... بهتره چند ساعت قبل از نزدیکی شوهرت قهوه بخوره...و خودتم رژیم پسر بگیری تو روزهای تخمک گذاری باید نزدیکی کنی و....

2706