2726
عنوان

شما تا حالا دختری رو دیدید که از لحاظ ظاهری خوب باشه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 112 پست
من اخه خيلي اجتماعيم بودم،ولي احتمالا جذابيت نداشتم نميدونم والا انگار دافع دارم، خيليم به جا شوخم، ...

عزیزم اخه اجتماعی بودن چندین بعد داره؟؟ فقط ی بهد نیس. مثلا باید تو هر هنری حرفی برای گفتن داشته باشی .. حداقل چندتا هنر داشته باشی .. فعالیت زیاد داشته باشی خیلی فعال باشی.

این تازه ی قسمتشه.

اره میدونم ، خوب چه طور اجتماعی بشیم ؟🤔😄 من خجالتی ام متاسفانه 

راحته کتابای روانشناسی و مقالاتو بخون متوجه میشی

من خودم منزوی و خجالتی بودم اما الان حسابی اجتماعی شدم پسرا متاسفانه خیلی جذبم میشن 😒😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راحته کتابای روانشناسی و مقالاتو بخون متوجه میشی من خودم منزوی و خجالتی بودم اما الان حسابی اجتماعی ...

چ کتابایی؟؟؟معرفی میکنی 

درمورداعتماد ب تفس اطلاعی نداری تجربه چجوری ببزیم بالا مثلا من توجمع خیلی معذبم خحالتیم نمیتونم نظربدم همیشه ساکتم 

2728
اگه وقتشوداری راهنمایی کن لطفا خیلی برام دردسرشده توجمع بااینک میدونم چی بایدجواب بدم ولی نمیتونم اص ...

اره حتما عزیزدلم درخواست دوستیمو قبول کن میام بت پیام میدم فقط الان یکمی سرم شلوغه 💙

عزیزم اخه اجتماعی بودن چندین بعد داره؟؟ فقط ی بهد نیس. مثلا باید تو هر هنری حرفی برای گفتن داشته باش ...

اتفاقا من چند بعدیم.محیط کارم که اصلا ثابت نبود یعنی با ادمای جدید هر روز در تماس بودم.تو چند زمینه هنری هم کار میکنم که هنر راحتیم نیست با اساتید بزرگیم در ارتباطم.حرفم برا گفتن دارم.اصلا مشکلی تو ارتباط ندارم.با اهالی رسانه هم در ارتباطم یه سری مجری و ....پسرا هم زیاد جذب میشدن ولی انگار بخت گشا بودم.مهم نیست به هر حال بخشی از حرفام شوخی بود.ناراضی نیستم از هر شرایطی تنها هم که هستم برا حال خوبم تلاش میکنم.هیچ وقت منزوی نبودم.خیلی هم دوست نداشتم کسی جذبم بشه  زیاد شلوغ باشه دورم تمرکز ادم بهم میخوره.مهم اینه اونی که باید جذب شه به موقعش بیاد.هر چند من سالهاست متاهلم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه