2726
عنوان

شما تا حالا دختری رو دیدید که از لحاظ ظاهری خوب باشه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 112 پست
منم همین افکارو داشتم ولی بعدا که ازدواج میکنی پشیمون میشی وقتی میبینی شوهرت همه این کارارو کرده و ت ...

مرسی گلی ولی من هرکی بهم پیشنهاد دوستی داد ازم رابطه جنسیم خواست منم قبول نکردم دوستیم مثل قدیما نیست ک بگی بگردی خوش باشی هم صحبت باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منم میگم آدم باید تجربه کسب کنه اما باور کن این تجربه ها اصلا خوب نیست به خصوص اگر مثل من آدم وا ...

منم دختر احساساتي بودم اون عجق اولم كه ولم كرد رفت با يه دختر چشم رنگي زخمي گذاشت رو دلم كه تو دانشكاه هنوز جاش خوب نشده بود كه بخام فرد جديدي بپذيرم، البته من چشمام روشنه ولي اونويه چشم خاكستري انتخاب كرد بعد چهار سال

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
مرسی گلی ولی من هرکی بهم پیشنهاد دوستی داد ازم رابطه جنسیم خواست منم قبول نکردم دوستیم مثل قدیما نیس ...

آره راست میگی بعدشم که میفهمن این کاره نیستی ولت میکنن ، آره دوستی همینه مگر اینکه طرف آدم حسابی باشه که اونم کم پیدا میشه 

2728
منم دختر احساساتي بودم اون عجق اولم كه ولم كرد رفت با يه دختر چشم رنگي زخمي گذاشت رو دلم كه تو دانشك ...

وای اون آدم دوستت نداشته عزیزم ... میدونم خیلی سخته به خصوص که اگر از طرف اون تموم شه برای منم پیش اومده خیلی بده

من نمیدونم چی کار کنم ، راه حل چی دارید بالاخره ؟🙈

هـيچي رها كن تا بدست بياري، بچسب به درست خوش باش ، با دوستات مطالعه كن ، موزه گردي كن كوه برو ، لذت ببر ، شاد كه باشي به موقعش اوني كه بايد جذبت ميشه، شوهرم همچين باغ سبزي نيست، 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
مرسی گلی ولی من هرکی بهم پیشنهاد دوستی داد ازم رابطه جنسیم خواست منم قبول نکردم دوستیم مثل قدیما نیس ...

کار خوبی میکنی عزیزم الان همه فاسد شدن 

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
هـيچي رها كن تا بدست بياري، بچسب به درست خوش باش ، با دوستات مطالعه كن ، موزه گردي كن كوه برو ، ...

اره عزیزم موافقم باهات ، خیلی زیاد ، به نظر خودم هم اگر روی این موضوع کلید نکنم خیلی همه چیز بهتر میشه ، مرسی بابت وقتی که گذاشتی موفق باشی

وای اون آدم دوستت نداشته عزیزم ... میدونم خیلی سخته به خصوص که اگر از طرف اون تموم شه برای منم پیش ا ...

دوستم داشت ولي خوب مامانش نذاشت بعدا خواهرش دوست چشم رنگيشو غالب كرد در نهايتم با يه دختر ديگه ازدواج كرد 

منم خجالتی ام ، یعنی میگی چون خجالتی بود کسی نمیومد جلو ؟

اون خجالتی بود یکمی هم پسز گریز بود

باید اجتماعی تر بشی

پسرا از دخترای پر اعتماد ب نفس خوششون میاد 

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

البته من تو چهار سال هيچ چيزي بينمون نبود كاملا مثبت مثبت ، تازه گفت چادريم بايد بشي ناخناتم كوتاه كني ، بعد كه به درك واصل شد چادرو گذاشتم كنار باز ناخنامم بلند كردم خودم شدم، به خاطر همين ديگه حاصر نشدم به خاطر هيچ عشقي عوض شم البته فقط اين دو مورد نبود زياد اون شده بودم

البته من تو چهار سال هيچ چيزي بينمون نبود كاملا مثبت مثبت ، تازه گفت چادريم بايد بشي ناخناتم كوتاه ك ...

خیلی خوبه که به این نتیجه رسیدی منم هیچ وقت حاضر نبستم خودم رو به خاطر کسی عوض کنم 

خیلی خوبه که به این نتیجه رسیدی منم هیچ وقت حاضر نبستم خودم رو به خاطر کسی عوض کنم  

خوبه ادم هر چي هست خواست خودش باشهچون به مرور كم مياره، اعتقاد قلبيت بايد باشه، من حجابم مشكل نداشت فقط با احترام به همه چادرو دوست ندارم و حالا بماند كه از نظر اخلاقيم داشت تربيتم ميكرد چون سنم كم بود😂

2706