2726
عنوان

شما تا حالا دختری رو دیدید که از لحاظ ظاهری خوب باشه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 112 پست
ارامشو خوب گفتي،ترم اولم يه پسري همون انتخاب واحد گير داد به من مثلا خاطر خواهم داشت ولي من ازش ميتر ...

اره درسته همین آرامش خیلی خوبه 😀 اونم چه پیگیر بوده شانس شما، خوشبختانه یا بدبختانه تا حالا هیچ کس عاشق مت نشده 😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کلی میگم جوونی کن که بعدا پشیمون نباشی البته نظر منه 

من دوست ندارم کسی بیاد باهام بعدش ولم کنه بره با یکی دیگه ازرواج کنه از دوست داشتن نصفه نیمه بدم میاد یکی میاد به قصد اشنایی بیشتر برا ازدواج بیاد ک فعلاا خودمون دو نفر بدونیم ن اونقدر رسمی ن دوستی ازاد حالا بینش بعد 2 ماهی 3 ماهی فهمیدیم نمیخوریم الکی وقتمونو تلف نکنیم . ولی خب پسرا فقط به قصد دوستی میان 

اخلاق و انرژی برای جذب پسرها و ادامه رابطه مهمتر از قیافه است

اره دقیقا من چهره ام واقعا به قول همه خوبه

اما کسی که عاشقش بودم گفت حرفات جذابیت نداره دلمو زدی دیگه نمیتونیم ادامه بدیم و....درصورتی با کسی ازدواج کرد اصلا زیبا نیس

من دوست ندارم کسی بیاد باهام بعدش ولم کنه بره با یکی دیگه ازرواج کنه از دوست داشتن نصفه نیمه بدم میا ...

بعدم منم میتونم کسی رو واسه دوستی ازدواج کنم ک بیینم قابلیت و شرایط ازدواج رو داره یا نه مثلا کسی ک خدمت نره هنوز 24 23 سالشه نمیدونم تا 4 5 سال دیگه کارم پیدا نمیکنه مگه بیکارم خودمو پیر و کور کنم وقتمو هدر بدم الکی

اره درسته همین آرامش خیلی خوبه 😀 اونم چه پیگیر بوده شانس شما، خوشبختانه یا بدبختانه تا حالا هیچ کس ...

ديونم كرد فكر كن ميرفتيم با بچه ها پارك نميدونم از كجا با دو سه تا نوچه ميدي رسوندن خودشونو چون از دانشگاه با سرويس ميرفتيم ظاهرا دنبالمون ميومد ما يه جا پياده ميشديم ،ميرفتم ترمينال بليط بخرم ميديم پشت سرمه، ديگه جايي ميخواستم برم مجبور بودم از خود خوابگاه برم ، 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
اره دقیقا من چهره ام واقعا به قول همه خوبه اما کسی که عاشقش بودم گفت حرفات جذابیت نداره دلمو زدی دی ...

مثلا حرف چی میزدی خب حرف اوم در طول روز چ کردی میپرسه برنامت برا فلان روز چیه و ی سری اعتقادات یعنی چی دلمو زدی حتما هرچی میگفت میکفتی چشم یا محبت زیادی میکردی

من دوست ندارم کسی بیاد باهام بعدش ولم کنه بره با یکی دیگه ازرواج کنه از دوست داشتن نصفه نیمه بدم میا ...

منم همین افکارو داشتم ولی بعدا که ازدواج میکنی پشیمون میشی وقتی میبینی شوهرت همه این کارارو کرده و تو پاک بودی و الان اون چشمش دنبال زناییه که سرو گوششون میجنبه و به همه پا میدن البته این شرایط منه بعدا باید خودتو تغییر بدی و این برات سخت میشه انشالله به اون که تو فکرته برسی البته باز میگم نظر شخصی منه آدم با دوستی تجربه پیدا میکنه ولی باید پاک بمونه

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
😂😂😂 نوچه هم داشته 

اره همون مثلا چند تا دوست پايش كه احاطه كامل داشته باشن به لوجستيك من

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
منم همین افکارو داشتم ولی بعدا که ازدواج میکنی پشیمون میشی وقتی میبینی شوهرت همه این کارارو کرده و ت ...

اره منم میگم آدم باید تجربه کسب کنه اما باور کن این تجربه ها اصلا خوب نیست به خصوص اگر مثل من آدم وابسته ای باشی ، اما اگر دختر زرنگی باشی اره خیلی هم خوبه 

2706