2737
2734
عنوان

شما تا حالا دختری رو دیدید که از لحاظ ظاهری خوب باشه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 112 پست
ببین اره خوب ، شاید آدم تا وقتی برای دیگران جذاب هست که دست نیافتنی باشه و از یه جایی به بعد نه !! م ...

والا من انقد دست يافتني نشدم دو بار سه بارم حرف زدم عشق در نكردم از خودم، ولي كلا انگار حرف ميزنم به چي ميپراكنم از خودم😂😂حرف نزننم بهتره

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زیبا بودم     یعنی بقیه میگفتن بخدا . خوشگل نه ولی زیبا ولی سیلی از پسر سمتمم نمیومد ، ...

حالا شما میگی زیبا هم بودی و کسی نیومده ، من به نظر خودم معمولیم اما چند نفر تا حالا گفتن خوبی و اینا ، نمیدونم سلیقه ها متفاوت هست اما وقتی شما که میگی خوشگل بودی و کسی نیومده پس واقعا باور میکنم به قیافه نیست به رفتار هست

2731
حالا شما میگی زیبا هم بودی و کسی نیومده ، من به نظر خودم معمولیم اما چند نفر تا حالا گفتن خوبی و این ...

خوشگل نه ولی صورت بی نقصی داشتم عمل هم نکردم ارایشمم زیاد نبود ولی تیپم همیشه به روزترین تیپ بود . مطمین باش ارامش بیشتری داری . برای من اینطور بود .

😁😁 چه طور با همسرت آشنا شدی ،؟

به واسطه يكي از دوستاي دور ، ولي فقط اشنامون كرد بعدش من حسي نداشتم كلا ازدواجي نبودم، ولي اون دلش گير كرد اومد ديدم منم گفتم نه خلاصه بعد از صحبتهاي چند ماهه بلي را گفتم، 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
اتفاقا یهو یه مورد عالی میاد سمتت برای من که اینطوری بود  خیلی خوبه که هر خز و خیلی جرات نکنن ب ...

وای اره دقیقا 😂😂 ایشالا امیدوارم که همینطوری بشه یکی عالی پیدا بشه از نا کجا آباد . باید صبر کنم تازه ۲۲ سالمه 😆

2738
بعضي دخترا ي جوري رفتار ميكنن مثلا خيلي بي كلاسن زيادي بلند حرف ميزنن يا زيادي ارايش ميكنن يا شل ...

اره راست میگی موافقم . به نظرم من خیلی اخم میکنم بغضی وقتا بقیه فکر میکنن ناراحتم 

من زبون خوبي داشتم ، هميشه استادا و بچه ها دورم بودن...

ولي خوب واقعا هيچكدوم براي ازدواج مناسب نبودن

منم تريپ ازدواج بودم، حوصله وقت گذروني بيهوده نداشتم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
به واسطه يكي از دوستاي دور ، ولي فقط اشنامون كرد بعدش من حسي نداشتم كلا ازدواجي نبودم، ولي اون دلش گ ...

امیدوارم خوشبخت باشید ، من که دیگه قید دوست پسر رو زدم ، از دیشب به خدا میگم هر وقت خواستی یکی رو بفرستی لطفا از نوع دائمی باشه دوست پسر میخوام چی کار 😂

خوشگل نه ولی صورت بی نقصی داشتم عمل هم نکردم ارایشمم زیاد نبود ولی تیپم همیشه به روزترین تیپ بود . م ...

ارامشو خوب گفتي،ترم اولم يه پسري همون انتخاب واحد گير داد به من مثلا خاطر خواهم داشت ولي من ازش ميترسيدم جرات نداشتم تنها برم بيرون دانشگاه ميرفتم خريد يهو ميديدم پشت ويترين وايساده ، عاقبت مدير گروهمون كه واقعا برامون مثل پدر بود واسطه شد دست از سرم برداشت به جوري ترسوندش از ده متريم فرار ميكرد يعني ارامش نداشتم ولي بعد خيلي اروم بودم ،واقعا خواهرمم كه زياد خواستگار داشت ميديدم اعصابش خرد ميشه

امیدوارم خوشبخت باشید ، من که دیگه قید دوست پسر رو زدم ، از دیشب به خدا میگم هر وقت خواستی یکی رو بف ...

انشالله يه خوبش

2706