2726
عنوان

شما تا حالا دختری رو دیدید که از لحاظ ظاهری خوب باشه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 112 پست
اگر زشت بودم پسرا نگام نمیکردن نه ؟! واقعا بعضی وقتا فکر میکنم شاید بی ریختم 

😂😂منم بعضی وقتا توهم میزنم بخاطر اینکه زشتم نگا میکنن بگن و بخندم 😅

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

زیبا از نظر مردها متفاوت

من دانشجو بودم ی همکلاس داشتیم به نظر خانوم ها اصلا زیبا نبود

خیلی معمولی بود

ولی همه گروه ها دنبال این بودن

پسرا سر و دست ميشكستن واسش

به قول خودمون مهره مااار داشت

نهايتا هم با آس ترين پسر اون وقت دانشگاه ازدواج كرد

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂منم بعضی وقتا توهم میزنم بخاطر اینکه زشتم نگا میکنن بگن و بخندم 😅

اره منم نمیدونم ، آخه میگم چرا این همه سال یکی نیومد درست حسابی جلو !؟ واقعا چرا ؟؟؟خیلی برام سواله ، حتی با یکی دوست بودم بهش میگفتم من تا حالا تو دانشگاه جدی با کسی نبودم باورش نمیشد 😂😂 میگفت چه طور امکان داره

زیبا از نظر مردها متفاوت من دانشجو بودم ی همکلاس داشتیم به نظر خانوم ها اصلا زیبا نبود خیلی معمولی ...

هعیییی احتمالا من جزو اون دسته ای هستم که به نظر پسرا زیبا نمیان 😆😆😆

2728
نه تیپ جلف میزنم ن مثبت تر و تمیز و تیم دخترونه میزنم ی وقتایی موهامو اتو میکم ی ور یا فرق ولی شلوار ...

مثل مجردی منی راحت باش باووو

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
نه من دماغ بالا و اعتماد بنفس كاذب ندارم، يعني يه جاهيي تو دلم دارم ميلرزم ولي محكمم ، ولي كلا درك ن ...

ببین اره خوب ، شاید آدم تا وقتی برای دیگران جذاب هست که دست نیافتنی باشه و از یه جایی به بعد نه !! میدونی چی میگم ؟؟

حالا من كه خدا زد پس كله شوهرم اومد ما رو مفتخر كرد، ولي كلا انقد كه قبلش برام ميمرد الان نميميره مردك، يادشون ميره گريه هاشونو خداااااااا، 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
اره منم نمیدونم ، آخه میگم چرا این همه سال یکی نیومد درست حسابی جلو !؟ واقعا چرا ؟؟؟خیلی برام سواله ...

میفهمت امکان داره منم ی نمونه بارز الانم دانشگاهم همه زل زدن بهم. اذیت شدم دارم میرم‌سلف 😑

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
من تیپ خوبی هم دارم واقعا ، ورزش میرم لاغرم ، اه دیگه خسته شدم از بس فکر کردم چرا کسی نیست 😂😂 نیست ...

اتفاقا یهو یه مورد عالی میاد سمتت برای من که اینطوری بود  خیلی خوبه که هر خز و خیلی جرات نکنن بیان سمتت خیلی از دترو پسرا رو تو خیابون ادم میبینه میگه خدایی پسره به لعنت خدا نمیارزه ، چطور دخترا به هر کی پا میدن.

بعضي دخترا ي جوري رفتار ميكنن

مثلا خيلي بي كلاسن

زيادي بلند حرف ميزنن

يا زيادي ارايش ميكنن

يا شلخته هستن

برخورشون حتي با خانم ها خوب نيست چه برسه به اقايون

پسرا دنبال دخترايي هستن كه جذاب هستن

دختر جذاب همون دختري كه به دلايلي كه ميتونه درسش، خوش زبونيش، لبخند قشنگش، رفتار درستش با همه، يا زيبايي و جذابيت ظاهريش باشه( قد، رنگ چشم، يا اندام....) جلب توجه كنه و سرآمد باشه

اين جور دخترا معمولا ناخواسته حرفشون بين دخترا هم هست 

چه برسه پسرا

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706