2726
عنوان

شما تا حالا دختری رو دیدید که از لحاظ ظاهری خوب باشه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 112 پست
اره ولی نمیشه که همیشه هم اینطوری باشم اصلا پسرا به کنار ، دوست دارم اعتماد به نفسم بیشتر باشه و این ...

خجالتی نباش منم بودم اما با خودم گفتم از جی خجالت میکشم خوب اونا هم آدمن مثل من و کم کم جرات پیدا کردم. طرف آقایون هم اصلا نمیرفتم تا این که خدا خواست و یه قسمت خوب نصیبم شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من كلا اعتماد بنفس ندارم ولي به روم نميارم ، البته غرورم ندارم، ولي از دانشگاه تا الان زياد عوض نشدم، هنوز عين دختر دانشجوهام، تو زمان خودم تيپ ميزدم كه الانم مناسبه جلف نبودم، با هر كسي مناسب ظرفيتش رفتار ميكنم ،ولي احساس ميكنم يه دافعه دارم ، چون در مقابل تمام محبتام چيزي جز دلشكستگي نصيبم نشده، عين مامانم،

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
فقط نگا میکنن بخصوص تو دانشگاه ک اصلا آدم حسابشون نمیکنم نمیدونم چرااا  البته زیاد ناراحت نیست ...

وای اره !!!!!! دقیقا خیلی ها به منم نگاه می‌کنند اما فقط نگاه هست همین و بس !! خوب ببین یه مدت یکی از بچه ها انقدر منو نگاه میکرد توهم زده بودم این حتما عاشق منه 🤣😆😆😆🤣

2728
خواستم ی چی دیگه بگم گفتم ول کن بابا بزار زود مطلب رو برسونم بره😂

باشه رسيد 😂😂

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
من بارها گفتم الانم میگم همه آدما دور خودشون یسری مرز دارن بعضی ها این مرزشون خیلی زیادی وسیع فقط ...

درست میگید ولی من زود وابسته میشم و نمیتونم هر پسری رو قبول کنم شرایطی ک دارم باعث شده افرادی ک مناسب من باشن دور ورم کم باشن اصلا نیست چه برسه کم بخاطر همین نمیزارم وارد مرز بشن 😅ک نه اونا آسیب ببینن نه من پس بیخیال شدم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
وای اره !!!!!! دقیقا خیلی ها به منم نگاه می‌کنند اما فقط نگاه هست همین و بس !! خوب ببین یه مدت یکی ا ...

😂😂😂😂

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
خواستم ی چی دیگه بگم گفتم ول کن بابا بزار زود مطلب رو برسونم بره😂

البته اينم كه خشتك معادل بهتري نداره تاثير داشت

من كلا اعتماد بنفس ندارم ولي به روم نميارم ، البته غرورم ندارم، ولي از دانشگاه تا الان زياد عوض نشدم ...

وای اره چه شبیه من هستی ، ببین من تازه موهام رو بلوند هم کردم 😆😆 اینو شوخی کردم ولی کلا به قول شما انگار منم یه دافعه ای دارم البته فرق من با شما این هست که منم اعتماد به نفس ندارم اما یه جوری تابلو میکنم همه میفهمن

من بارها گفتم الانم میگم همه آدما دور خودشون یسری مرز دارن بعضی ها این مرزشون خیلی زیادی وسیع فقط ...

آخه چه طوری ؟؟ وقتی خودشون هیچ حرکتی نمیکنند ، من واقعا نمیدونم باید چی کار کنم 

وای اره چه شبیه من هستی ، ببین من تازه موهام رو بلوند هم کردم 😆😆 اینو شوخی کردم ولی کلا به قول شما ...

نه من دماغ بالا و اعتماد بنفس كاذب ندارم، يعني يه جاهيي تو دلم دارم ميلرزم ولي محكمم ، ولي كلا درك نكردم برخورداي مقابلو، حتي در مورد خانما،مثلا يه نفر بود خيلي منو ميخواست دهنمو سرويس كرد گفتم نه چون هنوز داغ عشق قبلي تو دلم بود😂انقد واسطه فرستاد ، يكم نرم شدم ولي همين كه دو بار باهاش خيلي عادي صحبت كردم خودشو چس كرد ، اويزون نبودم يه مدت بعد زنگ زد گفت نامزد كردم گفت خاك بو سرت به درك

2706