2410
2553
عنوان

شما تا حالا دختری رو دیدید که از لحاظ ظاهری خوب باشه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 112 پست
دخترایی ک اجتماعین .... خیلی ب چشم میان حتی اگر از جنبه های دیگه صفر باشن دیدم ک میگم !!

من اخه خيلي اجتماعيم بودم،ولي احتمالا جذابيت نداشتم نميدونم والا انگار دافع دارم، خيليم به جا شوخم، ولي زنا جذبم ميشن فقط 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به جرعت میگم ک تیپ زدنم خوب هست قیافه ام اینجا میگن خوبه. مغرور هم نیستم مهربونم ولی. پسر میبینم  نگاشونم نمیکنم درحد سلام و احوالپرسی تا الان ی نفر هم جلو نیومده 😂😂

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

فررراااوان دیدم

چون رفتار دختر اصلا مناسب نیست

یا خیلی چتر میشه ، یا خیلی بیشتر حد خودشو میگیره

یا خیلی خیلی روابط عمومیش افتضاحه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2720
دختری که اجتماعی باشه ناخودآگاه جذب میکنه.باید تو اجتماع بود معاشرت کرد با خونه موندن و منتظر خواستگ ...

اره خوب من تو اجتماع هم هستم ، دانشگاه پر پسر 😂😂 اما تو این ۴ سال فقط شاید ۳ یا ۴ نفر بودن که اومدن سمتم تازه من از هیچ کدوم اصلا خوشم نمیومد 

نه تیپ جلف میزنم ن مثبت تر و تمیز و تیم دخترونه میزنم ی وقتایی موهامو اتو میکم ی ور یا فرق ولی شلوار ...

فقط وسط جملات سنگين اون خشتك بي نظير بود

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2714
عزیز من خودت باش تا قسمت نباشع هیچی مال تو نمیشه پس الکی زور نزن

اره ولی نمیشه که همیشه هم اینطوری باشم اصلا پسرا به کنار ، دوست دارم اعتماد به نفسم بیشتر باشه و اینکه انقدر خجالتی نباشم خسته شدم دیگه

فررراااوان دیدم چون رفتار دختر اصلا مناسب نیست یا خیلی چتر میشه ، یا خیلی بیشتر حد خودشو میگیره ی ...

اره من فکر کنم بقیه فکر می‌کنند خیلی خودم رو میگیرم با اینکه اصلا اینطوری نیستم واقعا نیستم 

چه قدر شبیه من هستی خوب همینه دیگه ، پسرا نمیان جلو 

فقط نگا میکنن بخصوص تو دانشگاه ک اصلا آدم حسابشون نمیکنم نمیدونم چرااا 

البته زیاد ناراحت نیستم میگم بهتر خودمو درگیر نکنم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
من به جرعت میگم ک تیپ زدنم خوب هست قیافه ام اینجا میگن خوبه. مغرور هم نیستم مهربونم ولی. پسر میبینم ...

من بارها گفتم الانم میگم

همه آدما دور خودشون یسری مرز دارن

بعضی ها این مرزشون خیلی زیادی وسیع

فقط مادر و پدر میتونن

بعضی خواهر برادر هم هستن و کم کم مرز کوچکتر و بزرگ‌تر میشه

اجازه بدید پسرا وارد مرز تون بشن ولی ی حریمی بگذارید

بدونید از اینجا نباید جلو بیان

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706