1147
648
عنوان

شما تا حالا دختری رو دیدید که از لحاظ ظاهری خوب باشه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 112 پست

البته من تو چهار سال هيچ چيزي بينمون نبود كاملا مثبت مثبت ، تازه گفت چادريم بايد بشي ناخناتم كوتاه كني ، بعد كه به درك واصل شد چادرو گذاشتم كنار باز ناخنامم بلند كردم خودم شدم، به خاطر همين ديگه حاصر نشدم به خاطر هيچ عشقي عوض شم البته فقط اين دو مورد نبود زياد اون شده بودم

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد
البته من تو چهار سال هيچ چيزي بينمون نبود كاملا مثبت مثبت ، تازه گفت چادريم بايد بشي ناخناتم كوتاه ك ...

خیلی خوبه که به این نتیجه رسیدی منم هیچ وقت حاضر نبستم خودم رو به خاطر کسی عوض کنم 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

خیلی خوبه که به این نتیجه رسیدی منم هیچ وقت حاضر نبستم خودم رو به خاطر کسی عوض کنم  

خوبه ادم هر چي هست خواست خودش باشهچون به مرور كم مياره، اعتقاد قلبيت بايد باشه، من حجابم مشكل نداشت فقط با احترام به همه چادرو دوست ندارم و حالا بماند كه از نظر اخلاقيم داشت تربيتم ميكرد چون سنم كم بود😂

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد
1156
من اخه خيلي اجتماعيم بودم،ولي احتمالا جذابيت نداشتم نميدونم والا انگار دافع دارم، خيليم به جا شوخم، ...

عزیزم اخه اجتماعی بودن چندین بعد داره؟؟ فقط ی بهد نیس. مثلا باید تو هر هنری حرفی برای گفتن داشته باشی .. حداقل چندتا هنر داشته باشی .. فعالیت زیاد داشته باشی خیلی فعال باشی.

این تازه ی قسمتشه.

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم!
اره میدونم ، خوب چه طور اجتماعی بشیم ؟🤔😄 من خجالتی ام متاسفانه 

راحته کتابای روانشناسی و مقالاتو بخون متوجه میشی

من خودم منزوی و خجالتی بودم اما الان حسابی اجتماعی شدم پسرا متاسفانه خیلی جذبم میشن 😒😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم!
راحته کتابای روانشناسی و مقالاتو بخون متوجه میشی من خودم منزوی و خجالتی بودم اما الان حسابی اجتماعی ...

چ کتابایی؟؟؟معرفی میکنی 

درمورداعتماد ب تفس اطلاعی نداری تجربه چجوری ببزیم بالا مثلا من توجمع خیلی معذبم خحالتیم نمیتونم نظربدم همیشه ساکتم 

چ کتابایی؟؟؟معرفی میکنی  درمورداعتماد ب تفس اطلاعی نداری تجربه چجوری ببزیم بالا مثلا من توجمع ...

من خودم کتاب نخوندم ولی میتونم کمکت کنم اگه بخوای.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1194
اگه وقتشوداری راهنمایی کن لطفا خیلی برام دردسرشده توجمع بااینک میدونم چی بایدجواب بدم ولی نمیتونم اص ...

اره حتما عزیزدلم درخواست دوستیمو قبول کن میام بت پیام میدم فقط الان یکمی سرم شلوغه 💙

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم اخه اجتماعی بودن چندین بعد داره؟؟ فقط ی بهد نیس. مثلا باید تو هر هنری حرفی برای گفتن داشته باش ...

اتفاقا من چند بعدیم.محیط کارم که اصلا ثابت نبود یعنی با ادمای جدید هر روز در تماس بودم.تو چند زمینه هنری هم کار میکنم که هنر راحتیم نیست با اساتید بزرگیم در ارتباطم.حرفم برا گفتن دارم.اصلا مشکلی تو ارتباط ندارم.با اهالی رسانه هم در ارتباطم یه سری مجری و ....پسرا هم زیاد جذب میشدن ولی انگار بخت گشا بودم.مهم نیست به هر حال بخشی از حرفام شوخی بود.ناراضی نیستم از هر شرایطی تنها هم که هستم برا حال خوبم تلاش میکنم.هیچ وقت منزوی نبودم.خیلی هم دوست نداشتم کسی جذبم بشه  زیاد شلوغ باشه دورم تمرکز ادم بهم میخوره.مهم اینه اونی که باید جذب شه به موقعش بیاد.هر چند من سالهاست متاهلم