1177
648
عنوان

شما تا حالا دختری رو دیدید که از لحاظ ظاهری خوب باشه ....

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 112 پست
ببین اره خوب ، شاید آدم تا وقتی برای دیگران جذاب هست که دست نیافتنی باشه و از یه جایی به بعد نه !! م ...

والا من انقد دست يافتني نشدم دو بار سه بارم حرف زدم عشق در نكردم از خودم، ولي كلا انگار حرف ميزنم به چي ميپراكنم از خودم😂😂حرف نزننم بهتره

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد
من زیبا بودم     یعنی بقیه میگفتن بخدا . خوشگل نه ولی زیبا ولی سیلی از پسر سمتمم نمیومد ، ...

حالا شما میگی زیبا هم بودی و کسی نیومده ، من به نظر خودم معمولیم اما چند نفر تا حالا گفتن خوبی و اینا ، نمیدونم سلیقه ها متفاوت هست اما وقتی شما که میگی خوشگل بودی و کسی نیومده پس واقعا باور میکنم به قیافه نیست به رفتار هست

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

حالا شما میگی زیبا هم بودی و کسی نیومده ، من به نظر خودم معمولیم اما چند نفر تا حالا گفتن خوبی و این ...

خوشگل نه ولی صورت بی نقصی داشتم عمل هم نکردم ارایشمم زیاد نبود ولی تیپم همیشه به روزترین تیپ بود . مطمین باش ارامش بیشتری داری . برای من اینطور بود .

1156
از چ نظر راحت 

کلی میگم جوونی کن که بعدا پشیمون نباشی البته نظر منه 

خداجونم میدونم دعاهامو بی جواب نمیذاری و دلمو شاد میکنی دلم خیلی روشنه که پسرمو شفا میدی میدونم به زودی امضامو تغییر میدم که خدا به پسرم نظر کرده و پسرم خوب شده خیلی دوستت دارم خداااااا😍😍😘😘😘😘 همون طوری که بهش نظر کردی و تشنجشو شفا دادی از طیف اتیسم خارجش کن یعنی میشه یه روز پسرم بهم بگه مامان و حرف بزنه                افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
😁😁 چه طور با همسرت آشنا شدی ،؟

به واسطه يكي از دوستاي دور ، ولي فقط اشنامون كرد بعدش من حسي نداشتم كلا ازدواجي نبودم، ولي اون دلش گير كرد اومد ديدم منم گفتم نه خلاصه بعد از صحبتهاي چند ماهه بلي را گفتم، 

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد
اتفاقا یهو یه مورد عالی میاد سمتت برای من که اینطوری بود  خیلی خوبه که هر خز و خیلی جرات نکنن ب ...

وای اره دقیقا 😂😂 ایشالا امیدوارم که همینطوری بشه یکی عالی پیدا بشه از نا کجا آباد . باید صبر کنم تازه ۲۲ سالمه 😆

بعضي دخترا ي جوري رفتار ميكنن مثلا خيلي بي كلاسن زيادي بلند حرف ميزنن يا زيادي ارايش ميكنن يا شل ...

اره راست میگی موافقم . به نظرم من خیلی اخم میکنم بغضی وقتا بقیه فکر میکنن ناراحتم 

1194

من زبون خوبي داشتم ، هميشه استادا و بچه ها دورم بودن...

ولي خوب واقعا هيچكدوم براي ازدواج مناسب نبودن

منم تريپ ازدواج بودم، حوصله وقت گذروني بيهوده نداشتم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
به واسطه يكي از دوستاي دور ، ولي فقط اشنامون كرد بعدش من حسي نداشتم كلا ازدواجي نبودم، ولي اون دلش گ ...

امیدوارم خوشبخت باشید ، من که دیگه قید دوست پسر رو زدم ، از دیشب به خدا میگم هر وقت خواستی یکی رو بفرستی لطفا از نوع دائمی باشه دوست پسر میخوام چی کار 😂

خوشگل نه ولی صورت بی نقصی داشتم عمل هم نکردم ارایشمم زیاد نبود ولی تیپم همیشه به روزترین تیپ بود . م ...

ارامشو خوب گفتي،ترم اولم يه پسري همون انتخاب واحد گير داد به من مثلا خاطر خواهم داشت ولي من ازش ميترسيدم جرات نداشتم تنها برم بيرون دانشگاه ميرفتم خريد يهو ميديدم پشت ويترين وايساده ، عاقبت مدير گروهمون كه واقعا برامون مثل پدر بود واسطه شد دست از سرم برداشت به جوري ترسوندش از ده متريم فرار ميكرد يعني ارامش نداشتم ولي بعد خيلي اروم بودم ،واقعا خواهرمم كه زياد خواستگار داشت ميديدم اعصابش خرد ميشه

امیدوارم خوشبخت باشید ، من که دیگه قید دوست پسر رو زدم ، از دیشب به خدا میگم هر وقت خواستی یکی رو بف ...

انشالله يه خوبش

1179
ارامشو خوب گفتي،ترم اولم يه پسري همون انتخاب واحد گير داد به من مثلا خاطر خواهم داشت ولي من ازش ميتر ...

اره درسته همین آرامش خیلی خوبه 😀 اونم چه پیگیر بوده شانس شما، خوشبختانه یا بدبختانه تا حالا هیچ کس عاشق مت نشده 😂😂

کلی میگم جوونی کن که بعدا پشیمون نباشی البته نظر منه 

من دوست ندارم کسی بیاد باهام بعدش ولم کنه بره با یکی دیگه ازرواج کنه از دوست داشتن نصفه نیمه بدم میاد یکی میاد به قصد اشنایی بیشتر برا ازدواج بیاد ک فعلاا خودمون دو نفر بدونیم ن اونقدر رسمی ن دوستی ازاد حالا بینش بعد 2 ماهی 3 ماهی فهمیدیم نمیخوریم الکی وقتمونو تلف نکنیم . ولی خب پسرا فقط به قصد دوستی میان 

1183