2726
اوف من که خیلی استرس داشتم. اگه زمین میخوردم یا چیز سنگین بلند میکردم که داخل رحمم تیر میکشید گفتم ه ...

خیلی خیلی موافقم باهات واینکه ای کاش هیچ وقت همیچن چیز بیخود انقد باارزش نبود ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خیلی موافقم باهات واینکه ای کاش هیچ وقت همیچن چیز بیخود انقد باارزش نبود ..

واقعا هم که روزای نوجوانی و جوونیم سر چه توهماتی تباه شد. خانواده ها هم که مطرح کردن اینجور مسائل رو بی حیایی میدونن متاسفانه.😞

ظاهر هیچ آدمی مهم نیست، باطنشم مهم نیست. کلا هیچ آدمی مهم نیست، درگیر نشید.😊😊😊
2728
واقعا ؟کجاهات خون اومد ؟

همه جام  

خيلى ناجور بود اما بكارت دست نخورده بود 

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

من خواهر ندارم ..خیلی مجردی تلج شد سر این موضوع ...شاید موضوع خوبی نبود برای تاپیک زدن اما خوبه که اگر کسی دختر مجردی داره اطرافش که خواهر نداره یکم راهنماییش کنه ...من خیلی سختم بود الانم حتی میترسم برا دخترم

ببخشید یعنی ناحیه تناسلیت شیشه بریده شدهبود ؟چقد درد کشیدی 

اره عزيزم قشنگ پرينه رو زخم كرده بود افتضاح بود اما من اصلا حساس نشدم دكتر هم نرفتم اولين رابطه بعد ازعروسيم هم خونريزى نداشتم رفتم دكتر گفت ارتجاعى حلقويه

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
مثلا دخترم عفونت داشت میترسیدم ببرمش دکتر ودر اخر هم نبردم چون میترسیدم دکتر وقتی بخواد ببینتش به پر ...

عزيزم اين وسواس افتاده ب جونت سعى كن خوب بشى و بى تفاوت باشى

2706