2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چون خودم خیلی وحشت داشتم متاسفانه در برابر دخترمم این ترس و دارم خاک بر سرم خخخخ مثلا دستشویویی میبرمش همیشه میترسم دستم نخورده باشه به اون قسمت ...نمیدونم چرا اما همیشه این ترس باهامه

2728

نه 

تازه من يه بار ب شدت نشستم رو پارچ ريز ريز شد زيرم همه جامو زخم كرد مامانم جوش ميزد چيزيم شده باشه اما من فقط ميخنديدم اصلا بهش فكر هم نميكردم

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

من مجردم ولی این استرس رو همیشه دارم

اصلا نمیدونم چرا...اهل خلاف شرف و روابط هم نیستم اما این استرس را دارم.حتی یه بار رفتم معاینه و دکتر گف سالمه اما بازم استرس دارم که دکتر اشتباه کرده باشه😅خیلی حس بدیه این وسواس فکری

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁

وای من مجردم این استرس هم الکی و بدون هیچ دلیلی مثل خوره افتاده به جونم اتفاقا نه ورزشکارم نه اینکه اتفاقی مثل تصادف و...که بگم ضربه خوردم پیش اومده ولی خیلی میترسم😓

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
من مجردم ولی این استرس رو همیشه دارم اصلا نمیدونم چرا...اهل خلاف شرف و روابط هم نیستم اما این استرس ...

داغون کرده منو🤣

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

اوف من که خیلی استرس داشتم. اگه زمین میخوردم یا چیز سنگین بلند میکردم که داخل رحمم تیر میکشید گفتم هیچی تمومه😢.. ولی بعد ازدواج چشمم دراومد تا ازبین رفت. مگه الکی بود.. کاش بیشتر فرهنگ سازی بشه. 

ظاهر هیچ آدمی مهم نیست، باطنشم مهم نیست. کلا هیچ آدمی مهم نیست، درگیر نشید.😊😊😊
2706