2726
اگر دختر دارید باهاش صحبت کنید نزارید از این ترس ها داشته باشن خیلی خیلی بده

موافقم. اما من پسر دارم. میخوام وقتی پونزده ساله شد یا حتی زودتر درباره پریود و اینا باهاش حرف بزنم

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خيلى استرس داشتم تا اينكه يه روز فهميدم انقدر الكى از بين نميره و يكمى هم دور تر از اون قسمت قرار داره كه با شستشو و اينا از بين بره

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
منظورشون توهمه این موضوعه نه واقعیت 

همش ترس بود ...حتی وقتی مامانم این موضوع رو گفت من وسواس گرفتم و همش فکر و خیال میومد تو سرم که نکنه تا الان خودمو بد شستم و ...یا پریودم اگر بیشتر میشد میگفتم این خون پریود نیست ..خخخخخخخخخخخخخ یه چیزی بگم بخندید خاک بر سرم من سینه هام داشت بزرگ میشد ترشح داتش من میگفتم شیر اومده توش وایییییییی میگفتم من حامله ام خخخخخخخخخخخ نمیدونستم اخه چه طور بچه دار میشن

2728

چرا اکثرا این استرسو داشتیم مثلا من بچه بودم گردش رفتیم تو حین اب بازی بد جور خوردم زمین و یه سنگ تیز رفت اونجام و کلی درد داشت بزرگترا همش میگفتن برو تو شلوارتو نگاه کن ببین خون نیومده و من همیشه این استرسو داشتم

ولی وقتی ازدواج کردم سه ماه طول کشید تا پردم زده شد و الان فهمیدم که به این راحتیا نیست فقط تو ایران چون جیز مهمیه این موضوع بخاطرش همه بیخودی ترس دارن

موافقم. اما من پسر دارم. میخوام وقتی پونزده ساله شد یا حتی زودتر درباره پریود و اینا باهاش حرف بزنم

اوه مطمعن باش تا پونزده سالگی خودش فهمیده

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
من نداشتم هیچ وقت استرسشو ولی شب عروسی دنیا رو سرم خراب شد وقتی خون نیومدو کلی فکرای بد تو ذهنم اومد ...

ولی برعکس من بعد کلی ترسیدن که نداشته باشم چی ؟ولی شب عروسیم تا دبه خون ازم رفت جوری که شوهرم ترسید خودمم از وحشت بدنم به رعشه افتادم😣😣😣😣

اوه مطمعن باش تا پونزده سالگی خودش فهمیده  

اونی که من بگم با اونی که خودش میدونه فرق داره میخوام بفهمه ی زنقدر درد و رنج داره و درکش بره بالا ی کم

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf
بنطرتون یه مادر باید چجوری بجه اش و متوحه کنه ک خطری تهدیدش نکنه،، ،منطورم کنجکاوی های خود دختره،، ن ...

خیلی راحت صحبت کنه ترس تو چهره مادر نباشه با حرف زدنش ترس و به بچه وارد نکنه

اوووووو من اصلا بهش فکرم نمیکردم حتی یذره😂😂😂بعدم خون نیومد اصلا هیچ واکنش خاصی نداشتم نمیدونم چرا 😂😂😂😂😂

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2706