2726

نه متاهلم ..بچه دارم ...من همیشه این استرشو داشتم الانم میگم ای کاش دخترم هیچ وقت از این استرس ها نداشته باشه ..خیلی بده ...چون مامانم خیلی ترسونده بودم و باهام اصلا صحبت نمیکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه متاهلم ..بچه دارم ...من همیشه این استرشو داشتم الانم میگم ای کاش دخترم هیچ وقت از این استرس ها ند ...

هر چی میکشیم از این مامانا هستن که ترس از س ک س و و ... رو تو دل زن ها به وجود میارن زنای ایرانی اکثرشون مشکل دارن توی س ک س و راحت نیستن و همیشه عذاب وحدان دارن و معذب هستن

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf

من مادرم اصلا در این مورد باهام حرف نمیزد که راهنمایی کنه فقط میگفت یوقت دستت نره داخل خون بیاد دیگه نمیتونی ازد.اج کنی اما نمیدونستم واقا چی میگه تا از دوستام شنیدم

مگه با شلنگ اون داخلو بشوری😩

منظورشون توهمه این موضوعه نه واقعیت 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
هر چی میکشیم از این مامانا هستن که ترس از س ک س و و ... رو تو دل زن ها به وجود میارن زنای ایرانی اکث ...

اره من حتی یادمه چقد شبا گریه میکردم که من نمیتونم ازدواج کنم اخ ه چیزی به عنوان پرده نمیدیدم

من نداشتم هیچ وقت استرسشو ولی شب عروسی دنیا رو سرم خراب شد وقتی خون نیومدو کلی فکرای بد تو ذهنم اومد وه شاید یکی منو دزدیده وکاری کرده در عالم بی هوشی 

اابته بعد کلی گریه ودعوا رفتیم دکتر که فهمیدیم ارتجاعی از نوع حلقویه واصلا خون نداره وما اینو نمیدونستیم که اینطوری هم هست واینا

2706