1147
44
من نداشتم هیچ وقت استرسشو ولی شب عروسی دنیا رو سرم خراب شد وقتی خون نیومدو کلی فکرای بد تو ذهنم اومد ...

ولی برعکس من بعد کلی ترسیدن که نداشته باشم چی ؟ولی شب عروسیم تا دبه خون ازم رفت جوری که شوهرم ترسید خودمم از وحشت بدنم به رعشه افتادم😣😣😣😣

بنطرتون یه مادر باید چجوری بجه اش و متوحه کنه ک خطری تهدیدش نکنه،، ،منطورم کنجکاوی های خود دختره،، ن ...

خیلی راحت صحبت کنه ترس تو چهره مادر نباشه با حرف زدنش ترس و به بچه وارد نکنه

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

اوووووو من اصلا بهش فکرم نمیکردم حتی یذره😂😂😂بعدم خون نیومد اصلا هیچ واکنش خاصی نداشتم نمیدونم چرا 😂😂😂😂😂

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم فاطمه کوچولوم روسالم و صالح بهم برسون ...😍😍خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
1157

منم خیلی میترسیدم واقعا بده 

مخصوصن که من به شدت عاشق دوچرخه بودم ‌هرجا میرفتم با دوچرخه بود تا ۱۵ ۱۶سالگی

همش استرس داشتم 

منم رژیممو شروع کردم وزن شروع۶۱،وزن فعلی ۵۸،هدف اول ۵۵،هدف نهایی ۵۰،اگه قدم میخواین بدونین۱۵۷

من چون خودم خیلی وحشت داشتم متاسفانه در برابر دخترمم این ترس و دارم خاک بر سرم خخخخ مثلا دستشویویی میبرمش همیشه میترسم دستم نخورده باشه به اون قسمت ...نمیدونم چرا اما همیشه این ترس باهامه

نه 

تازه من يه بار ب شدت نشستم رو پارچ ريز ريز شد زيرم همه جامو زخم كرد مامانم جوش ميزد چيزيم شده باشه اما من فقط ميخنديدم اصلا بهش فكر هم نميكردم

خودكشى مرگ قشنگيست كه به آن دل بستم* دستِ كم هر دو سه شب سير بفكرش هستم* گاه و بيگاه پر از پنجره هاى خطرم* به سرم ميزند اين مرتبه حتما بپرم* ميپرم دلهره كافيست خدايا تو ببخش* خودكشى دست خودم نيست خـــدايـــا تـــو ببخـــش  
1125

من مجردم ولی این استرس رو همیشه دارم

اصلا نمیدونم چرا...اهل خلاف شرف و روابط هم نیستم اما این استرس را دارم.حتی یه بار رفتم معاینه و دکتر گف سالمه اما بازم استرس دارم که دکتر اشتباه کرده باشه😅خیلی حس بدیه این وسواس فکری

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁
1103

وای من مجردم این استرس هم الکی و بدون هیچ دلیلی مثل خوره افتاده به جونم اتفاقا نه ورزشکارم نه اینکه اتفاقی مثل تصادف و...که بگم ضربه خوردم پیش اومده ولی خیلی میترسم😓

زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می ‏شوند؛پس هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،بدان که خدا می‏ خواهد تصویری زیبا از تو بسازد. 
من مجردم ولی این استرس رو همیشه دارم اصلا نمیدونم چرا...اهل خلاف شرف و روابط هم نیستم اما این استرس ...

داغون کرده منو🤣

زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می ‏شوند؛پس هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،بدان که خدا می‏ خواهد تصویری زیبا از تو بسازد. 

اوف من که خیلی استرس داشتم. اگه زمین میخوردم یا چیز سنگین بلند میکردم که داخل رحمم تیر میکشید گفتم هیچی تمومه😢.. ولی بعد ازدواج چشمم دراومد تا ازبین رفت. مگه الکی بود.. کاش بیشتر فرهنگ سازی بشه. 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ظاهر هیچ آدمی مهم نیست، باطنشم مهم نیست. کلا هیچ آدمی مهم نیست، درگیر نشید.😊😊😊
835