1147
1226
نه متاهلم ..بچه دارم ...من همیشه این استرشو داشتم الانم میگم ای کاش دخترم هیچ وقت از این استرس ها ند ...

هر چی میکشیم از این مامانا هستن که ترس از س ک س و و ... رو تو دل زن ها به وجود میارن زنای ایرانی اکثرشون مشکل دارن توی س ک س و راحت نیستن و همیشه عذاب وحدان دارن و معذب هستن

نه والا من همین الانش مجردم بود و نبودش واسم فرقی نمیکنه!بعضی وقتا هم میگم ای کاش کلا نباشه  

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

من مادرم اصلا در این مورد باهام حرف نمیزد که راهنمایی کنه فقط میگفت یوقت دستت نره داخل خون بیاد دیگه نمیتونی ازد.اج کنی اما نمیدونستم واقا چی میگه تا از دوستام شنیدم

مگه با شلنگ اون داخلو بشوری😩

منظورشون توهمه این موضوعه نه واقعیت 

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1156
نخیر با شستشو از بین نمیره!

منم داشتم 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
هر چی میکشیم از این مامانا هستن که ترس از س ک س و و ... رو تو دل زن ها به وجود میارن زنای ایرانی اکث ...

اره من حتی یادمه چقد شبا گریه میکردم که من نمیتونم ازدواج کنم اخ ه چیزی به عنوان پرده نمیدیدم

من نداشتم هیچ وقت استرسشو ولی شب عروسی دنیا رو سرم خراب شد وقتی خون نیومدو کلی فکرای بد تو ذهنم اومد وه شاید یکی منو دزدیده وکاری کرده در عالم بی هوشی 

اابته بعد کلی گریه ودعوا رفتیم دکتر که فهمیدیم ارتجاعی از نوع حلقویه واصلا خون نداره وما اینو نمیدونستیم که اینطوری هم هست واینا

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1221
اگر دختر دارید باهاش صحبت کنید نزارید از این ترس ها داشته باشن خیلی خیلی بده

چی بهش بگیم

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی دخترگلم🌸
منظورشون توهمه این موضوعه نه واقعیت 

همش ترس بود ...حتی وقتی مامانم این موضوع رو گفت من وسواس گرفتم و همش فکر و خیال میومد تو سرم که نکنه تا الان خودمو بد شستم و ...یا پریودم اگر بیشتر میشد میگفتم این خون پریود نیست ..خخخخخخخخخخخخخ یه چیزی بگم بخندید خاک بر سرم من سینه هام داشت بزرگ میشد ترشح داتش من میگفتم شیر اومده توش وایییییییی میگفتم من حامله ام خخخخخخخخخخخ نمیدونستم اخه چه طور بچه دار میشن

1167
هر چی میکشیم از این مامانا هستن که ترس از س ک س و و ... رو تو دل زن ها به وجود میارن زنای ایرانی اکث ...

دقیقا مثل منبعد ده سال هنوز راحتنیستم وترس دارم 

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چرا اکثرا این استرسو داشتیم مثلا من بچه بودم گردش رفتیم تو حین اب بازی بد جور خوردم زمین و یه سنگ تیز رفت اونجام و کلی درد داشت بزرگترا همش میگفتن برو تو شلوارتو نگاه کن ببین خون نیومده و من همیشه این استرسو داشتم

ولی وقتی ازدواج کردم سه ماه طول کشید تا پردم زده شد و الان فهمیدم که به این راحتیا نیست فقط تو ایران چون جیز مهمیه این موضوع بخاطرش همه بیخودی ترس دارن

موافقم. اما من پسر دارم. میخوام وقتی پونزده ساله شد یا حتی زودتر درباره پریود و اینا باهاش حرف بزنم

اوه مطمعن باش تا پونزده سالگی خودش فهمیده

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1241