1735
1707

مجردی؟

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

اره من همیشه استرسشو داشتم نمیدونم چرا...ولی همش توهم میزدم

خدایا شکرت😍یه صلوات مهمونم میکنین؟😍😘😘وزن اولیه۸۹...وزن فعلی۶۷==>۶۵۷۰۰==>۶۴۹۰۰..==>۶۳۹۰۰ ==>۶۲۸۰۰.وزن هدف۵۹...قد ۱۶۷...من میتونممممم💪💪💪💪💪مرسی بامداد جون❤❤گروه سبززززززززز بودددددم ولی ابی شدم😢😢😢😢ولی من دوباره سبز میشم مطمینم😍💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚بالاخره سبز شددددددم💃💃💃💃💃💃😍😍😍😎😎💝💝💝💝
1760

نه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
1665

نه متاهلم ..بچه دارم ...من همیشه این استرشو داشتم الانم میگم ای کاش دخترم هیچ وقت از این استرس ها نداشته باشه ..خیلی بده ...چون مامانم خیلی ترسونده بودم و باهام اصلا صحبت نمیکرد

نه چون اسگل نبودیم

😐😐😐😐😐😐

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1651