2726
عنوان

آقای جوانمرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1080 بازدید | 27 پست
مملکت جوریه هیچ جور نمیشه پیش بینی کرد چی میشه حتی خوده کارشناسهای اقتصادی نمیدونن چی میشه توش موندن ...

این صحبتا سواد و علم خودشو میخواد که بعضی افراد دارن

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مملکت جوریه هیچ جور نمیشه پیش بینی کرد چی میشه حتی خوده کارشناسهای اقتصادی نمیدونن چی میشه توش موندن ...

نمیگه که صد در صد این پیش میاد! پیش بینی احتمالی میکنه.

خیلی پیش بینی‌هاش جالبه. تو تابستون گفت دلار و سکه تو اواسط مهر به اوج میرسه و یهو میاد پایین و وارد فاز اصلاح میشه. دقیقا همین اتفاق افتاد

مامان من پنجاه تمن طلا خرید چند روز پیش اونم پولش تو بانک بود 

مردم نمی دونن دیگه چیکار کنن ارزش پولشون کم نشه 

طلا نمیاد دیگه زیر چهارصد اگرم بیاد باز میره بالا 

طلا بخرید یا ماشین تو همین دو هفته پژو ده تمن گرون شد البته به خاطر عیده شاید بعد از عید ارزون شد اما ده تمن ارزون نمیشه پنج تمن شاید ارزون شه پس ماشینم باز سوده  

طلا دست دوم بخر یا ماشین 

دلار ریسکش بیشتر از طلا و ماشینه الان 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728

هرچی امروز بخری فردا سود شک نکن حتی مرغ و خروس

الان دختر دبیرستانیا خوب شدن.....من دبیرستان که بودم با یه دختره دوست شدم،باهاش رفتم بیرون همه میگفتن داداشت اذیت نمیشه با مقنعه    

چی تو این مملکت گرون شده که بعد ارزون بشه!؟ 

طلای دست دوم بگیر، سکه هم خوبه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
به نطر شما ماشین بعد عید ارزون نمیشه؟

میشه اما نه ده تمن بیست تمن 

نهایت پنج تمن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

وای آدم قلبش وایمیسته این اوضاع رومیبینه من که همه بدنم استرس شده همش میلرزم میترسم طلا تا گرم یه میلیون بره

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم