1147
648
عنوان

آقای جوانمرد

448 بازدید | 27 پست

سلام

آقای جوانمرد ممنون میشم اینجا نظرتونو بهم بگین یا برام تاپیک بزنین

من دور و بر40میلیون تومن نقد دارم،یه چند ماهی هس گذاشتم بانک هرماه600_700ت سود میگیریم،ولی بعد چند ماه به این نتیجه رسیدم ارزش پولم هی داره کم میشه و سودشو هم نمیتونم پس انداز کنم

میخواستم بپرسم بنظر شما اگه الان با همش دلار یا سکه بخرم خوبه؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

پسر_جوانمرد@

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156
8
1167
مملکت جوریه هیچ جور نمیشه پیش بینی کرد چی میشه حتی خوده کارشناسهای اقتصادی نمیدونن چی میشه توش موندن ...

این صحبتا سواد و علم خودشو میخواد که بعضی افراد دارن

ترجمه حرفه ای، تایپ، پاورپوینت و تدریس خصوصی رو انجام میدم 
مملکت جوریه هیچ جور نمیشه پیش بینی کرد چی میشه حتی خوده کارشناسهای اقتصادی نمیدونن چی میشه توش موندن ...

نمیگه که صد در صد این پیش میاد! پیش بینی احتمالی میکنه.

خیلی پیش بینی‌هاش جالبه. تو تابستون گفت دلار و سکه تو اواسط مهر به اوج میرسه و یهو میاد پایین و وارد فاز اصلاح میشه. دقیقا همین اتفاق افتاد

نومید مشو چون که خدا هست/آرامش دل‌های شکسته/این زندگی از غصه جدا هست/امید به لب‌های تو بسته...لبخند بزن

مامان من پنجاه تمن طلا خرید چند روز پیش اونم پولش تو بانک بود 

مردم نمی دونن دیگه چیکار کنن ارزش پولشون کم نشه 

طلا نمیاد دیگه زیر چهارصد اگرم بیاد باز میره بالا 

طلا بخرید یا ماشین تو همین دو هفته پژو ده تمن گرون شد البته به خاطر عیده شاید بعد از عید ارزون شد اما ده تمن ارزون نمیشه پنج تمن شاید ارزون شه پس ماشینم باز سوده  

طلا دست دوم بخر یا ماشین 

دلار ریسکش بیشتر از طلا و ماشینه الان 

امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه و خیلی به دردت میخوره         آزمایش خون ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان که همه افراد بالای بیست سال باید انجام بدن .اگه عددش بالا باشه تنبلی داری و اگر پایین باشه داری یائسه میشی .یائسه شدن علامت نداره و وقتی علامت خودشو نشون میده که دیگه تخمکی برای بارداری باقی نمونده و فرد باید تخمک اهدایی از زن دیگه بگیره .همه تنبلی های تخمدان هم راحت درمان نیستن خیلیا سال ها نازا بودن و یا مجبور شدن ای وی اف کنن .هر چی سن بالا میره ذخیره تخمدان و کیفیت تخمک کم میشه پس فک نکن همیشه وقت داری برای بارداری .این آزمایش هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این هزینه هست . اگر کسی مجرده و ذخیره تخمدانش کمه باید بره تخمکاشو فریز کنه که بعدا که ازدواج کرد بتونه ازشون استفاده کنه .کسی هم که تنبلی داره زودتر درمانشو شروع کنه تا درد نازایی رو تجربه نکنه . 
835