2703
2553
عنوان

شیرازیای عزیز لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 38 پست
خودمم گفتم برم پیش شهریور ولی گفتم این همه دکتر رفتم فکرکنم شهریورم نتونه کاری واسم بکنه.عفونتت شدید ...

ن من عفونت خیلی شدید نداشتم ولی عفونت بود دیگه 

عفونت همینه عزیزم تا دارو میخوری خوبه قط کنی دوباره مباد باید علتش رو کشف کنی لباس زیراتو بنداز دور جدید بگیر همیشه جلو آفتاب خشکشون کن یا اتو کن هفته ای یبار بشین تو آب و جوش شیرین تو خونه لباس زیر نپوش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ن من عفونت خیلی شدید نداشتم ولی عفونت بود دیگه  عفونت همینه عزیزم تا دارو میخوری خوبه قط کنی د ...

همه ی اینکارو انجام دادم ولی اصلا تاثیر نداره دیگه کلافه شدم

2714
اره خیلی خانم باردار زیر نظرش هستن تو بیمارستان های خوب هم زایمان میکنه کلا خیلی مهربونه اصلا به مری ...

پرونده هم تشکیل میده که هربار برم پیشش نخوام کلی توضیح بدم؟؟؟

خدایا شکرت 😍😍😍😍😍
همه ی اینکارو انجام دادم ولی اصلا تاثیر نداره دیگه کلافه شدم

درکت میکنم سخته آدم کلافه میشه دکتر کارگر من رفتم راضی بودم بش داروهات رو نشون بده احتمالا گوش بده ان شاءالله که ب رودی مشکلت حل بشه دوست من

ببخشید بهتون چه قرص هایی داده ؟چند وقته میرین پیش دکتر مریم پیشوایی؟؟؟

عزیزم من ۱۹ سالمه 

پارسال یه بار پری بهم ربخت رفتم پبش فرحناز صحراییان منو ترسوند که بچه دار نمیشی و دارو  های داد وو اخرش شد کیست  دیگه اوم پیش خانم پیشوایی بهم گفت چون دوز داروهات بالا بوده و سنت کم جواب نداده اصلا هم مشکلی جز تنبلی خفیف نداری ولی خودم دیکه اصرار کردم دارو بنویسه واسم سینال اف و کلومفین نوشت بر خلاف دکتر قبلی مه فولی هام به زور ۱۷ میشد فولیم شد ۲۵ ولی باردار نشدم این ماهم مریونال و کلومفبن نوست هنوز پری نشدم بهم گفت اگه باردار بودی بیا اکه نبودی تو اردیبهشت بیا که به مدت بدنت استراحت کنه ولی اقدام برو

2706