2703
2553
عنوان

شیرازیای عزیز لطفا بیاین

156 بازدید | 38 پست

تاحالا چندتا دکتر زنان عوض کردم این عفونت لعنتی خوب بشو نیست کسی هست که عفونت شدید داشته باشه رفته باشه پیش یه دکتری وخوب شده باشه؟ضمنا همه داروهارو مصرف کردم وهمه کاری کردم ولی خوب نشدم که نشدم لطفا اگر چیزی میدونین بگین خداخیرتون بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برو پیش دکتر کارگر توی درمانگاه فرهنگیان هست ادرس مطبشو نمیدونم 

دکتر خوبیه؟دیگه میترسم برم یه جا دیگه هرجا میرم دوباره شروع میکنه همون داروهای قبلو میده بس که دارو خوردم خسته شدم دنبال دکتری هستم که واسم معجزه کنه

2456
دکتر کارگر مطبش تو ملاصدراس کارش خوبه  من پارسال برای عفونت رفتم پیش دکتر شهریور کنار بیمارستا ...

خودمم گفتم برم پیش شهریور ولی گفتم این همه دکتر رفتم فکرکنم شهریورم نتونه کاری واسم بکنه.عفونتت شدید بود؟

2714
دکتر خوبیه؟دیگه میترسم برم یه جا دیگه هرجا میرم دوباره شروع میکنه همون داروهای قبلو میده بس که دارو ...

خب رفتی پیشش همه داروهای قبلی و نسخه اای قبلی رو ببر اره دکتر خوبیه

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫
خب رفتی پیشش همه داروهای قبلی و نسخه اای قبلی رو ببر اره دکتر خوبیه

مگه دکترو حرف آدمو گوش میدن؟فقط کارخودشونو میکنن دوس دارن دوباره از اول همه داروهارو بدن خورد آدم

مگه دکترو حرف آدمو گوش میدن؟فقط کارخودشونو میکنن دوس دارن دوباره از اول همه داروهارو بدن خورد آدم

دکتر کارگر از خیلی از ادم های اسم دار این شهر بهتر بود حداقل واسه ما یه دوست دیگم داشتیم اونم رفته بود خیلی راضی بود

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫
2706