1147
44
عنوان

شیرازیای عزیز لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 38 پست
اره من واسه بارداربشم زیر نظرشم

ببخشید بهتون چه قرص هایی داده ؟چند وقته میرین پیش دکتر مریم پیشوایی؟؟؟

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت 😍😍😍😍😍
برای دوران بارداری وزایمان خوب هست؟؟؟؟؟؟

اره خیلی خانم باردار زیر نظرش هستن تو بیمارستان های خوب هم زایمان میکنه کلا خیلی مهربونه اصلا به مریض استرس وارد نمیکنه

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اســــــکـــار بــهـتـریـن لـحظـــه هــم تــعلق مــیـگـیره بـه لــحـظـــه ای کــه خــدا مــحــال تــرین آرزوتــون بـــرآورده مـــیکنه

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

اره خیلی خانم باردار زیر نظرش هستن تو بیمارستان های خوب هم زایمان میکنه کلا خیلی مهربونه اصلا به مری ...

پرونده هم تشکیل میده که هربار برم پیشش نخوام کلی توضیح بدم؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت 😍😍😍😍😍
1156
همه ی اینکارو انجام دادم ولی اصلا تاثیر نداره دیگه کلافه شدم

درکت میکنم سخته آدم کلافه میشه دکتر کارگر من رفتم راضی بودم بش داروهات رو نشون بده احتمالا گوش بده ان شاءالله که ب رودی مشکلت حل بشه دوست من

ببخشید بهتون چه قرص هایی داده ؟چند وقته میرین پیش دکتر مریم پیشوایی؟؟؟

عزیزم من ۱۹ سالمه 

پارسال یه بار پری بهم ربخت رفتم پبش فرحناز صحراییان منو ترسوند که بچه دار نمیشی و دارو  های داد وو اخرش شد کیست  دیگه اوم پیش خانم پیشوایی بهم گفت چون دوز داروهات بالا بوده و سنت کم جواب نداده اصلا هم مشکلی جز تنبلی خفیف نداری ولی خودم دیکه اصرار کردم دارو بنویسه واسم سینال اف و کلومفین نوشت بر خلاف دکتر قبلی مه فولی هام به زور ۱۷ میشد فولیم شد ۲۵ ولی باردار نشدم این ماهم مریونال و کلومفبن نوست هنوز پری نشدم بهم گفت اگه باردار بودی بیا اکه نبودی تو اردیبهشت بیا که به مدت بدنت استراحت کنه ولی اقدام برو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اســــــکـــار بــهـتـریـن لـحظـــه هــم تــعلق مــیـگـیره بـه لــحـظـــه ای کــه خــدا مــحــال تــرین آرزوتــون بـــرآورده مـــیکنه
عزیزم من ۱۹ سالمه  پارسال یه بار پری بهم ربخت رفتم پبش فرحناز صحراییان منو ترسوند که بچه دار ن ...

ان شااله که بارداری عزیزم 😍😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت 😍😍😍😍😍
8
پرونده هم تشکیل میده که هربار برم پیشش نخوام کلی توضیح بدم؟؟؟

اره دکتر قبلیم بعد یک سال زیر تظرش بودم و ماهی دو سه بار میرفتم هنوز منو نمیشناخت ولی این همون روز اول پرونده تشکیل میده ویه خانم باهات میاد هرچی دکتر میگه یاداداشت میکنه روبرگه نحوه مصرف قرص ساعت تزریق امپول روز نزدبکی همه چی مینویسه بهت میده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درکت میکنم سخته آدم کلافه میشه دکتر کارگر من رفتم راضی بودم بش داروهات رو نشون بده احتمالا گوش بده ا ...

مرسی عزیزم همش منتظرم خوب بشم تا اقدام کنم واسه بارداری

برو پیش دکتر زهرا دهقانی دکتر عمومی هست حتی برای نازایی هم خیلیا رفتن پیشش نتیجه گرفتن شاید زخم داشت ...

نه زخم ندارم فقط عفونت هست اونم از نوع خیلی بدش دیگه مقاوم شده

1179

من شنیدم نبات برای عفونت خوبه یه تیکه خیلی کوچیک اندازه یه لوبیا بشور بزار داخل واژنت من موقعی که عفونت داشتم همین کار کردم بهتر شدم البته برو یه آزمایش پاپ اسمیر شوهرتم ببر ازمایش شاید شوهرت عفونت داشته باشه که به تو منتقل میکنه