2737
2734

سلام من هفته ی دهمم بارداری اولمم هس دوس دارم تجربه های شما رو هم بشنوم که انشالله من و کسایی که آگاه نیستن با تجربه های شما دوران بارداری رو با ریسک ها ی کمتری سپری کنن 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲

مثلا یکی به من سفارش کرد از الان روغن زیتون مالشی بزن رو شکم و ران و ب ا س ن ت که ترک برندارن تو بارداری من اینو نمیدونستم

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲

یه نفرم بهم گف نمک کم بخوری باعث میشه ورم نکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلاسای ک راجب بارداریه برو 

اخرای زایمانت پیاده روی کن

اندازه دونفر غذا نخور 

اینکه بت میگن بادمجون نخور بچت نمیدونم سیاه میشه

یا مثلا سیب بخور اینجوریه

اینارو گوش نکن چرتو پرته

قرآن بخون یا ذکر بگو

با بچت حرف بزن

استرس نداشته باش ب هیچ وجه

2728

حالا اگه کسی تجربه یا توصیه ای داره ممنون میشم بگه 

روغن زیتون میزنی بزن اما شکمتو ماساژ نده باعث زایمان زودرس میشه! 

بعدم روغن جوجوبا و نارگیل و زیتون با هم مخلوط کن برن تأثیرش بیشتر

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738

ب ای نفخ تو بارداری توصیه ای دارید؟

هرچیزی دلت خواست بخورولی ب اندازه مثلا نوشابه  پفک ک بعضیامیگن اصلانبایدخوردولی بخور.امانه زیاد ...

من الان یه هفتس شدیدا هوس پفک کردم ولی فک کردم ضرر داره دیروز یکم خوردم 

روغن زیتون میزنی بزن اما شکمتو ماساژ نده باعث زایمان زودرس میشه!  بعدم روغن جوجوبا و نارگیل و ...

من الان دو ماهمه

همی شه به سمت راستت بخواب

یه نفر بهم گف سمت چپ بخواب 

اتفاقا این سوال مم بود وختی به سمت چپ میخابم قلبم تند تند میزنه اذیت میشم 

2706