1147
648

ان شالله که نتیجه میگیری.فقط استرسو از خودت دور کن توکل کن بخدا و بسچار بخودش.دعا میکنم ک باردار شی.واسه منم دعا کن🙏🙏🙏

💛رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین💌پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی.😍🙏خدایا یه توت فرنگی بم بده لطفا😭🙏🙏🙏

مامانا ی مهربون  چیدو برای عیدی یه تخفیف خیلی خوب تا 25 اسفند داره

کد تخفیف ویژه نی نی سایت chido97145

کلیک کنید

1158

ان شاءالله ک جوابت مثبت میشه دوستم 😊

منم پس فردا انتقال آی وی اف دارم برام دعا کنید

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها خدایا دیگه نه نایی مونده نه پولی برامون خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
انشالله هردومون باردار میشیم

ان شاءالله دوستم☺

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها خدایا دیگه نه نایی مونده نه پولی برامون خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
1125

ای یو آی چیه؟میشه توضیح بدین؟قیمتش بالاست؟

امضا چند ماه پیشم(این ماه هم نشد😔ایشالله ماه بعد...)امضا یک ماه پیشم:(نی نیم داره میاد ولی بیاد روزای انتظارم امضامو عوض نکردم تا یادم بمونه چهار سال انتظار کشیدم و خدا بلخره مزد صبرمو داد ،یادم بمونه وقتی اومد گلایه نکنم از کم خوابی،سرش داد نزنم دعواش نکنم اون هدیه صبور بودنمه،اون هدیه خداست...)امضا الانم:(نی نیم رفت تو ۶هفته رفت اسمشو گذاشته بودم لوبیا کوچولو،دوسال پیشم یه لوبیای دیگم همینجوری ولم کردو رفت...چرا مامانتونو تنها میذارین آخه!؟من که قول داده بودم مامان خوبی باشم😔)