2726
ای بابا😕

بهترنیست برم ؟ازاین زندگی خسته شدم ازاینکه همشبی احترامی بی ادبی همه کاری براش کنم اخرسربگه بی ارزشی برام...بخدا تمام موهام سفیدشده ازبس حرص خوردم خ لاغرشدم فقط ی استخون با ی روکش پوستT_T

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای ایشون متاسفانه خساست دارن قبلاهم خسیس بودیااموالش که بیشترشداخلاقش اینطوری شد🤔

خسیس بودولی نه دراین حد...میگفتن اقتصادیه خیرسرش

ازبس فکرپوله من ی کبریتم بخوام میگه لازم نکرده بهم میگه وسیله هاتو خودت بخر ب مامانت بگو برات پول بفرستهT_T

2728

آخ امان از مرد خسیس. منم به یه شیوه ای درگیرشم همش میگم کاش سرکار میرفتم کاش مستقل بودم اما چه کنم جایی هستم که کار نیست.

دلم پرمیکشه یک بار فقط یک بار نگران نباشم و نترسم که پول خرج کنم 😭😭😭

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
بهترنیست برم ؟ازاین زندگی خسته شدم ازاینکه همشبی احترامی بی ادبی همه کاری براش کنم اخرسربگه بی ارزشی ...

آخی عزیزم من درجایگاهی نیستم که برای زندگیت تصمیم بگیرم..عزیزم این مساله ی مهمی هست باید بایه مشاور باتجربه مشورت کنی...

غصه نخوراین همه همین همسرت دوروز دیگه میگه زشت شدی لاغرشدی هزارتاعیب دیگه روت میذاره فقط به خودت برس وشاد باش..بخاطر اون خودت رو داغون نکن

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
چرا طلاهاتو دادی  خانما خانما طلاهاتون سرمایه برا خودتون هستن

من خر خرشدم...گفت ازکی بگیرم ماشین عوض کنم  بخدا انقد با چند قرونی ک مامانم داده بهم وسیله خریدم عادتش دادم گفتم ازکی بگیره گفتم طلاهامومیدم گفت عیدبرات میخرم گفتم باشه الان میگه بدلشم نمیخرم همهشو مامانم خرید بخدا مامانم لنگ ی تومن بود یسری نفختم براش مال خودشو بدم فروختم برااین بی لیاقت

چرا طلاهاتو دادی  خانما خانما طلاهاتون سرمایه برا خودتون هستن

درسته سرمایه برا زنهاست ولی نمیبینی چ ب روزش اورده همسرم پول کم داشت من گفتم طلاهامو بفروش گفت نمیتونم ب طلاهای تو دست بزنم اگه هم خونه خریدیم تو هم طلاهاتو خواستی سرمایه کنی خونه رو نصفشو میزنم ب اسمت .مرد ها دو رو دارن خدایا همه مردها رویه خوبشون رو ب زنشون نشون بدن من کم کم دارم میترسم  

ببخشید استارترعزیزم ناراحت شدم برات شوہرت خیلے بے ظرفیتہ اصلا دیگہ ازاین کارا براش نکن گرم بہ گرم طلا ہاتم ازش بگیر  

چرامردی؟                                                                 همه یه روزی میمیرن بعضیها آدمتا یه مدت زیادی پکره ، همش خوبی های بنده خدا یاد آدم میفته.اما بعضی ها که میمیرن آدم یه خدارحمتش کنه میگه ولی هر کار میکنه اون اذیت ها وآزار ها وکلک ها وحقه های طرف یادش نمیره. این موقع هاست که آدم دوست داره بره بالای جنازه وبگه توکه خدایی می کردی ، توکه خداروبنده نبودی، توکه خون همه روتو شیشه کرده بودی حالا اگه می تونی : فادروا عن انفسکم الموت ان کنتم صادقین( اگر راست می گوییدمرگ را از خودتان دور کنید)🥀🥀🥀
آخی عزیزم من درجایگاهی نیستم که برای زندگیت تصمیم بگیرم..عزیزم این مساله ی مهمی هست باید بایه مشاور ...

اخه خ حرفای بذی میزنه منم بی ادبی بلدم چرا شخصیتم نمیزاره ازدهنم دربیاد ی حرفی بزنم؟نمیتونمتحمل کنم تویشهردیگم دورازخانواده ام هروقت میبینمم میگن چرا انقد ضعیف شدی چشام بازنمیشه کلی بادکرده

من خر خرشدم...گفت ازکی بگیرم ماشین عوض کنم  بخدا انقد با چند قرونی ک مامانم داده بهم وسیله خرید ...

عزیزم بد عادتش کردی خرج کن زیاد مراعات نکند

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
درسته سرمایه برا زنهاست ولی نمیبینی چ ب روزش اورده همسرم پول کم داشت من گفتم طلاهامو بفروش گفت نمیتو ...

بله درسته عزیزم  بعضیا وجدان دارن بعضیا نه

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
اگه بچه نداری وراضی به اصلاح رفتارش نیست خیلی دقت کن واسه ادامه زندگی بعدباخرجای بچه واقعا کم میاری ...

بچه نمیاریم الان سه ساله ک دوسالش زندگیمون جهنمه همش میگه ندارم چیزی ازمن نخواه وقتی پول گازبزق میاد میگه از اون ی قزونی ک بهت میدم ماهیانه کم میکنم

من خر خرشدم...گفت ازکی بگیرم ماشین عوض کنم  بخدا انقد با چند قرونی ک مامانم داده بهم وسیله خرید ...

تا طلا ہا نگرفتے از این زندگی نر اول حقتو بگیر والا بعدا میزنہ زیرش

چرامردی؟                                                                 همه یه روزی میمیرن بعضیها آدمتا یه مدت زیادی پکره ، همش خوبی های بنده خدا یاد آدم میفته.اما بعضی ها که میمیرن آدم یه خدارحمتش کنه میگه ولی هر کار میکنه اون اذیت ها وآزار ها وکلک ها وحقه های طرف یادش نمیره. این موقع هاست که آدم دوست داره بره بالای جنازه وبگه توکه خدایی می کردی ، توکه خداروبنده نبودی، توکه خون همه روتو شیشه کرده بودی حالا اگه می تونی : فادروا عن انفسکم الموت ان کنتم صادقین( اگر راست می گوییدمرگ را از خودتان دور کنید)🥀🥀🥀
2706