2733
2734
عنوان

شوهری که مرا تهدید کرد برو بابا😂تحفه بیا برو زودترم برو درم ببند😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1287 بازدید | 86 پست
😂😂آخه حیف تونیست با اینهمه روحیه طنز وشاد شدی زن این مرد..خاک توسرش که همسربه این خوبی داره ولی حا ...

اغراق نمیکنم ولی از بس تو جمع میگم میخندم همه حسرت میخورن میگن این یا خله یا زیادی شاده ، از ی جایی ب بعد ک خودم برام مهم شد اعتماد ب نفسم برگشت،خداروشکر ک گدای محبتتش نیستم حالا چ پسر پیغمبر بشه، چه ایه برش نازل بشه و از پاکی و گنا نکردن و تبه پیغمبر، زن و دختر ب نظر من میتونن ببخشن همیشه ولی امان از زمانی ک دیگ نتونن

تهران،28ساله،🍁🍁🍁❤❤🍁🍁 عشق پاییز 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم ترکیده بودم التماس نی نی یار عزیزدلم کردم اونم لطف کرد برم گردوند فداش بشم الهی🤗😄

ایشش چای شیرین😂😂

واسه من که همش اخطار میفرسته

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2738
الهی قربون دلت بشم ...تو خیلی ناراحتی من میفهمم

روزا غم و غصه مام ته میکشه ته دیگ میشه میسوزه بلاخره یکی میاد از رو گاز برش میداره تهشو با سیم اسکاج میشوره دلمون میشه دفتر خط خطی ولی برق میزنه از بس سابیده🍁

اخ چقدر تو صبوری

امان از وقتی ک دیگ ب کسی ک بیاد حسودی نکنی چون خودتو بالاتراز این حرفا میدونی، مراقب خودت باش مراقب خودت ک باشی خودتو دوست داشته باشی اعتماد ب نفست ک بره بالا دیگ عمرا کسی ناراحتت کنه و زندگیتو خراب

روزا غم و غصه مام ته میکشه ته دیگ میشه میسوزه بلاخره یکی میاد از رو گاز برش میداره تهشو با سیم اسکاج ...

خیلی خوبه که بتونی به غمهات بخندی ولی این کار آدم خیلی خیلی قوی میخواد     که ادامه دار بشه خیلی بده 😥😘

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی
ماشالا خوبه ک بیخیالی

بیخیال نیست اون الان تو دلش پرغصه س انگار زندگی واسه آدم یه جایی تموم میشه و فقط آدم خودشو میبینه میگه بقیه برن بدرک ولی بازم تهه دل آدم پر غصه س

یه روزی حال منم خوب میشه
2706