2703
2553
عنوان

شوهری که مرا تهدید کرد برو بابا😂تحفه بیا برو زودترم برو درم ببند😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1287 بازدید | 86 پست

تا ازش مطمئن نشدی که متعهد شده،بچه نیار .

اگه زندگیت دوس داری  که حتمن داری که دووم آوردی ،پس ،

اینقد هم روشو باز نکن و پرروترش نکن ،اگه از این حرفا زد که منو دیدی و .... نگو واسم مردی ...

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیرون که هست دم دره😂قراره سرویسش بیاد دنبالش(صدای ماشین آشغالی در حال نزدیک شدن)

😂😂آخه حیف تونیست با اینهمه روحیه طنز وشاد شدی زن این مرد..خاک توسرش که همسربه این خوبی داره ولی حالیش نیست

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2720
2714
والا الان دیگه ماشین چیه باید بری قطعه های ماشینو بخری بعد بچسبونیش بهم😕 پراید۴۸میلیون

نکته رو گرفتی؟؟😂😂😂😂😂

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
استارتر خدا بهت صبر بده.. یه بار دوست دختر قبلیه شوهرم بهش اس داد..داشتم از شدت ناراحتی میلرزیدممم. ...

منم اتفاقا بهم اس داد با دوستام رفتیم اونا یکم ترسوندنش، تو پست قبلیم بود فک کنم 😂 از ی جا الکی شنیده بود جداشدیم گفت اگ جداشدین من بیام باهاش تو رابطه گفتم باشه بذار ی جا ببینیم همو اکی میکنم برات😂 و الی ماجرا وا ندده جلو زنایی ک بیهمه چیزن

تهران،28ساله،🍁🍁🍁❤❤🍁🍁 عشق پاییز 
خب کجا برم

برادر....مگه خمس و زکات یا مالیات میافته برات جدا تاپیک بزنی و اومدی تو این تاپیک که بحثش زمین تا آسمون با پستای شما فرق  داره پست میزاری ،یه تاپیک جدا بزن اونجا میایم همگی راهنماییت میکنیم که چکار کنی  ،اینجابی احترامی میشه به استارتر

یوقت به دل نگیری ،خواهرانه گفتم👋

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2706