2703
2553
عنوان

شوهری که مرا تهدید کرد برو بابا😂تحفه بیا برو زودترم برو درم ببند😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1287 بازدید | 86 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بچه هم داری؟

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
زیاد باهاش حرف نمیزنم اون هی باهام حرف میزنه من در یک کلام خلاصه گفتم دیگ برام مردی 😂

عزیزم😗

بندازش بیرون از زندگیت برو دنبال زندگیه خودت گلم

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2714
عزیزم😗 بندازش بیرون از زندگیت برو دنبال زندگیه خودت گلم

بیرون که هست دم دره😂قراره سرویسش بیاد دنبالش(صدای ماشین آشغالی در حال نزدیک شدن)

تهران،28ساله،🍁🍁🍁❤❤🍁🍁 عشق پاییز 
استارتر شغل شوهرت چیه..میخام بدونم چقدر درامد داره که اینهمه خیانتم میکنه

تو شرکت نفت،میدونی مدل خیانتاش چ جوریه مثلا پیام میده به دخترا ک مزاحمش میشن ادامه میده وقتی یکی مزاحمش میشه نمیگ زن دارم یه بار امتحانش کردم گفتم زن و اینا نداری گفت زنم کجا بود😂 خاک تو سرش وای زود پشیمون میشه از رو کنجکاوی،میدونم کلا ذات بدی نداره ولی ما خانوما خودمون بهتر میدونیم کسی از چشمون بیوفته ابراز پشیمونی کنه و تکرار نکنه و بخواد با حرفاش دلتو بدست بیاره هم غیر ممکن هم سخت،

تهران،28ساله،🍁🍁🍁❤❤🍁🍁 عشق پاییز 
2706