2726

به من میگ اگه یه روز منو با کسی دیدی چی کار میکنی؟

منم گفتم هیچی یه روز اکی میکنیم سه تایی میریم بیرون ببینم که بالا آورده منو خورده😂 پاهامم رو هم انداخته چایی میخوردم😂

تهران،28ساله،🍁🍁🍁❤❤🍁🍁 عشق پاییز 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نخند سرت بیاد خدایی نکرده بعدا میای تاپیک میزنی خیانت کرده و...چکارکنم 😑😑😑

شاید یه کاری کرده میخواسته عکس العمل تورو ببینه اگه بفهمی چکارمیکنی

میشه برای مشکلاتم صلوات مهمونم کنی لطفا لایکم کن منم برات بفرستم 💖🙏
2728

عنوانت چرا اینجوریه😕 ولی جواب خوبی دادی افرین

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
نخند سرت بیاد خدایی نکرده بعدا میای تاپیک میزنی خیانت کرده و...چکارکنم 😑😑😑 شاید یه کاری کرده ...

بیش از 4بار خیانت کرده😂 به درک

😐😐

فقط بگو تور انداختی یا با قلاب صیدش کردی این مرواریدِ در صدف رو🤢

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

خوب جوابی دادی بهش خووووب افرین 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
نخند سرت بیاد خدایی نکرده بعدا میای تاپیک میزنی خیانت کرده و...چکارکنم 😑😑😑 شاید یه کاری کرده ...

بیش از 4بار خیانت کرده😂 با عف و اینا گذشت😂 حالا فک کرده دیگ برام مهمه به خدا این مردا محبت کنی خیانت نکنی خیانت پس کلا دایورتن، از محبت ک هیچ کم و کسری نبود جوری ک همه دست ب دهن بودن خودشم کف بود چ جور باش این قدر خوبم همون موقع خیانت کرد😂😂😂 میگن خوبی زیادی مردومو هار میکنه

خوب پس باید میگفتی همون کاری که اون چهاربار قبلی کردم!!

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
جدی میگی ؟ چرا باهاش زندگی میکنی پس؟

عدم پشتیبانه پدر و مادر، در حال جمع کردن پول، و جهازم 😂 اینا ک شوخیه، دلیلشو خودمم نمیدونم

خوب پس باید میگفتی همون کاری که اون چهاربار قبلی کردم!!

زیاد باهاش حرف نمیزنم اون هی باهام حرف میزنه من در یک کلام خلاصه گفتم دیگ برام مردی 😂

2706