2737
2739
عنوان

خیلی زیاده روی کردم؟؟

353 بازدید | 26 پست

دیشب برادر شوهرم زنگ زد و پول قرض خواست از شوهرم منم گفتم نده بهش آخه خیلی بد حسابه ولی گوش نکرد و پولو ریخت بعدم دعوامون شد گوشی رو پرت کرد خورد به دیوار😢منم رفتم تو اتاق جدا خوابیدم به نظرتون من باید عذر خواهی کنم؟؟؟

همه دنیام همسرم و پسر کوچولومه😍 لطفا برای سلامتیشون صلوات بفرستید😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم برادرشوهرم خیلی بدبده هستش

اشکمونو درمیاره وقتی میخواد پولمونو بده

توی زمونه حالا توی این گرونیا دیگه کسی به کسی پول قرض نمیده

منم بودم کارتورو میکردم

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...

باز خوبه پس میده آخرش

ی بنده خدایی هست میگیره نمیده

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
2738

اگه برای شما کم نمیزاره و مشکل مالی ندارین نباید این کارو میکردی.

برادر شوهر منم بد حسابه یعنی اصلا نمیده. یک سری از شوهرم پول خواست شوهرمم اومد بهم گفت گفتم بگو نداریم چون فقط یو تومن داشتیم اونم یو تومن خواست. و شوهرم به حرفم گوش نکرو و ریخت به حسابش. اونم بعد یک سال قسطی پس داد.

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
داداش به داداش قرض نده از بقیه چه توقع من بودم اینکارو نمیکردم

میدونی چیه اینا همه چی رو وظیفه میدونن 

همه دنیام همسرم و پسر کوچولومه😍 لطفا برای سلامتیشون صلوات بفرستید😘
بخدا دیگه خسته شدم از این کم روییش

تو چرا خودتو بد نشون میدی کمم بیاره شوهرت میاره تو هرچی لازمته بخر هروقت کم آورد بگو خیلی دوس داشتم فلان چیزم بخرم با آرامش بگو که دیدی اگه نمیدادی الان خودمون پول لازمیم اگه یکم شوهرت به فشار بیوفته بعدا سعی میکنه دیگه نده

2706