2737
2734

سلام صبحتون بخير❤️❤️❤️

اول از همه بگم قصدم واقعاااا بازديد زياد نيست

چون اين ساعت تاپيك نميزدم اگه بود🙏

اسم هارلي هم تو عنوان نياوردم كه كسي نگه خواستي از اسمش استفاده كني كه مطرح شي

كه اينم واقعا خنده داره,چون مجازي به اندازه ي كافي غير واقعي هست پس ارزشي نداره واسه مطرح شدن

اگه اينستا بود باز يه چيزي😂😂😂

پس لطفا نگين تو هارلي هستي يا ميخواي اداشو در بياري،من تو تاپيكام همه مدل تاپيك هست،شخصيتمم همينجوريه واقعا،مثل همه يه روز حالم خوبه و شادم

يه روز هم ناراحت

اصلااا هم سعي ندارم خودمو يه ادمي نشون بدم كه همه فكر كنن من خيلييييي عالي ام

اتفاقا تو بعضي تاپيكاهم نظرات جنجاليم هست😂😂😂پس خواهشا هركي اين تاپيكو ميخونه ديگه نگه تو هارلي هستي هارلي خيلي هم خوب بود خيلي هم دوست داشتني بود تو دوستامم هست ولي من از اينكه به كسي نسبت داده بشم اصلا خوشم نمياد

تاپيكاي فان يه چيزي ابداعي نيست كه همه ميتونن بزنن

پس هي نگين تو يكي ديگه هستي 😢😢😢

بااااتشكر❤️

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان فقط از خودت گفتی،،،،،حرف اصلی چی بود?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
بالاخره بگيم هارلی هستی یا یکی ديگه هستی؟

اقا هول كردم قاطي شد😂😂😂😂من خودم هستم

تمااام❤️🌈🌈😂😂😂😂

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
اصل مطلبو بگو

من هارلي نيستم

نگين هارلي هستي

تمام

2738
اصلا هارلی کیه😒

اهااااان 

پس هيچي😂😂😂😂

همین؟!😨

اوهوم

تو اكثر تاپيكام كه يكم فانه ميان ميگن تو هارلي هستي؟؟؟

الان فقط از خودت گفتی،،،،،حرف اصلی چی بود?

نگين هارلي هستي ديگه

اوهوم تو اكثر تاپيكام كه يكم فانه ميان ميگن تو هارلي هستي؟؟؟

حالا راستشو بگو تو هارلی هستیییییی؟!😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2706