2737
2734

با سلام

من یک سال و دوماهی هست که ازدواج کردم ولی چندین ماهه دچار یه مشکل بزرگی شدم که فوق العاده منو افسرده کرده و همسرم رو ناراحت.ما خیلی رابطه خوبی با همدیگه داریم همیشه همسرم تلاشش رو می کنه تا منو شاد کنه و ناراحتم نکنه فوق العاده به خونواده من و خودش احترام میزاره.ولی چند ماهی هست که شدیدا بهش حساس شدم.متاسفانه به دلایلی محل کارش رو عوض کرده وارد شرکتی شده که اونجا خانم ها خیلی با پوشش باز میگردن و لحن حرف زدنشون راحته و این منو شدید داره ازار میده و همیشه دارم به همسرم تیکه میندازم اون بنده خدا هم همش میگه من به خدا حواسم هست مراقب رفتارم هستم اونا به من ربطی ندارن من فقط میرم برای خونوادم پول بیارم.همسرم رئیس.از وقتی هم که استاد دانشگاه شده و فهمیدم قراره به دختر ها هم درس بده خیلی نگران شدم همش فکر می کنم دخترا و خانومای الان فوق العاده پررو و بی حیا هستن به هرطریقی میخوان به زندگی ینفر نزدیک بشن و سن و سال هم نداره.همش خود خوری می کنم و ناراحتیمو همسرم می بینه و خیلی ناراحته.درحالیکه میدونم همسرم خیلی سخت پسند بوده همه میگن خیلی دوست داشته که باهات ازدواج کرده.تورو خدا کمکم کنید از زندگی افتادم انگیزه ندارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس خودت پلیز😁

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
2731

والامایه استادداریم جووون خوشتیپ این میادسرکلاس ماجوری برخوردمیکنه جرات نداریم نگاش کنیم ساعتی 48بارحلقشونامحسوس بهمون نشون میده حالیمون کنه متاهله 😁

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

حتما مشاور برو،،، حتی اگ نگرانی نزار شدهرت بفهمه،،، اعتماد به نفست بالا ببر گاهی بی هوا برو شرکت شوهرت،،،،، براش گل بفرست بزار او دخترها ور پرید ه ببینن،،، اگ همسرت خیلی براش مهم نیست،، عکس پروفایلش یا استاتوس ش جمله ای فدق عاشقانه بنویس،،، تو خونه به خودت برس د هنش یلد آوری ش کن،،،، ک تو زیبا یی،،، ولی اصلا بهش خط نده ک ها اونجا فلانی یا دخترها اونجور ن

2738

عزیزم داری میگی خیلی دوستت داره نمیخواد ناراحتت کنه خیلی سخت پسند بوده و شما رو فقط انتخاب کرده..خطایی ازش ندیدید تاحالا..اعتماد کنید بهش..واقعا اگه خودش یه ادم خوب باشه که مطمئنا هست هیچکس نمیتونه از راه به درش کنه..پسر 20 ساله که نیست عزیزم..ضمنا یه نصیحت محیط خونتو هیچ وقت تلخ نکن..زن و شوهر باید ارامشو تو خونه پیدا کنن اگه هرکدوم محیط رو برای دیگری تلخ کنه اون وقت باید ترسید که دیگری ارامشو جای دیگه ای پیدا کنه! 

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)

شوهرت گناه داره ادمی که خطا نگرده و در مظن اتهام باشه

ببین عزیزم 

فرض کن یه روز شوهرت بیاد بهت بگه اجازه نداری تنها بری بیرون چون جامعه خرابه پسرا پروون ممکنه مزاحمت بشن اونوخت یو چه حسی داری؟ یا فک کن موقیت کاری خوبی رو داشته باشی و چون همه همکارات مردن شوهرت قبول نکنه چه حسی بهت دس میده 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲

من چی بگم هرچی زن مست ومعتادوخراب وروان پریشه میادپیش شوهرم به نظرم خودتواذیت نکن توکل کن به خداخیلی شوهرتم حساس نکن فکرکنه چه خبره

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

شوهرمم تو یه شرکت کار میکنه یه دختره ک حسابداره اونجاهرروز پیام میده منو امروز میبرین 

امروز ساعت چند میرین ...

ماشین نداره وویسای کاریشونم گوش میدم انقد باعشوه حرف میزنه 

ولی اصلا جلوشوهرم واکنش نشون ندادم فکرمیکنم اگه حساس شم اعتمادبنفسش میره بالابدتر گند میزنه

دقيقا حس و حال اين روزاي منه

دركت ميكنم

بعضي وقتا با تلفن با يه خانم حرف ميزنه بعدش كلي بهش غر ميزنم چرا با اين لحن حرف زدي نمونش ديشب بود بعد دو روز از ماموريت اومده رفتم دنبالش يكم حال و احوال كرد بعد زنگ زد به يه خانمه كه براشون كار ميكنه دخترشم دانشجوشون هست بعد دختره پريد گوشي رو گرفت گويا سرما هم خورده بود بهش ميگه واي خانم فلاني چقد بد سرماخوردي صحبت نكن دلم ميخاست خودشو خانمه رو خفه كنم 

من ميدونم بعضي وقتا خيلي غر ميزنم ولي شوهرم ميدونه حساسم ميتونه جلو من اينكارو نكنه حالا خيلي بهش اطمينان دارما ولي رنجم ميده رفتاراي اينجوريش

والامایه استادداریم جووون خوشتیپ این میادسرکلاس ماجوری برخوردمیکنه جرات نداریم نگاش کنیم ساعتی 48بار ...

احسنت به دخترا رو بدی خودشونو لخت میکنن برای نمره من زیاد دیدم از ایندچیزا

2706