2737
2734
عنوان

خنده بی دلیل

240 بازدید | 9 پست

من ی مدتی افسردگی گرفتم قرص اعصاب میخورم همش فکر خودکشی ب سرم میزنه دیشب بی دلیل دراز کشیدم زدم زیر خنده قهه قهه میزدم دس خودم نبود همه از ترس فرار کردن ایقد خندیدم آخرش خندم تبدیل شد ب گریه باصدای بلند گریه میکردم فقط شوهرم بغلم کرده بود گریه میکرد

😔

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید مانیک شدی باید با دکترت مشورت کنی 

عزیزم تجربه ی خودم رو بهت بگم؟ اگه بری باشگاه و روزی یه ساعت ورزش داشته باشی خیلیییییی حالت خوب میشه تاثیرش بهتر از قرص هاس فقط سعی کن حتما باشگاه بری بهتره تا خونه ورزش کنی

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
2738
بخاطر زجرای زندگی

خدانکنه خواهر ،برات ازته دل ایه الکرسی وصلوات نذرحضرت فاطمه خوندم دلت شادبشه وبی غصه بشی الهی امین

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
خدانکنه خواهر ،برات ازته دل ایه الکرسی وصلوات نذرحضرت فاطمه خوندم دلت شادبشه وبی غصه بشی الهی امین

ممنون عزیزم ایشالا شما هم هر مشکلی داری حل شه  مرسی قربونت برم واقعا زندگی خیلی سخت شده