2726
عنوان

بچه ها نذر کردم

395 بازدید | 33 پست

بچه ها چند وقت پیش یکی تاپیک زده بود میخواد برای اونایی ک میخوان بچه دار بشن سوره مریم بخونه منم تو پستش گفتم برا منم بخون  وقتی خوند لایکم کرد به هفته نرسید از دادم مثبت بود دیروز و همونجا نذر کردم اگه باردار شدم تا اخر بارداریم به نیت اونایی ک بچه میخوان روزی یه سوره مریم بخونم حالا هر کی دوست دارم یه پست بزاره تا به نیتش بخونم اگه خدا قبول کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای هرکی خوندم لایکش میکنم که بدونه خوندم شماهم برا من دعا کنید این بارداری همه چی بخیر بگذره چون 3 ...

ایشالله عزیزم من خودم سید طباطبایی هستم ایشالله بحق جدم بچتو سالم بغل بگیری ، شما هم برای من دعا کن باردار بشم یه بچه سالم و صالح ، دو سال پیش نی نیمو از دست دادم  اسمم ثمره

خدایا مرسی

الهی بارداری بدون خطری داشته باشین الهی آمین اگه قابل باشم براتون آیت الکرسی خوندم لطفا شما هم برای نی نی دارشدن ی خانم محترم دعا کنین اسمشون سحره الهی خیر بینین سپاس⁦🏵️⁩⁦🏵️⁩⁦🏵️⁩

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
ایشالله عزیزم من خودم سید طباطبایی هستم ایشالله بحق جدم بچتو سالم بغل بگیری ، شما هم برای من دعا کن ...

اگه قابل باشم به نیت حاجتتون آیت الکرسی خوندم الهی بزودی زود دلتون شاد بشه الهی آمین اگه قابل میدونین لطفا برای نی نی دارشدن ی بنده خداوند دعا کنین. الهی خیر ببینین .ممنونم🌻🌻🌻

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
اگه قابل باشم به نیت حاجتتون آیت الکرسی خوندم الهی بزودی زود دلتون شاد بشه الهی آمین اگه قابل میدونی ...

ایشالله عزیزم الهی بحق فاطمه زهرا توی این روز عزیز دامن همه منتظرا سبز بشه ، دامن منم سبز بشه   

خدایا مرسی

شکر خدا😢😢😢

من

سه سال و خورده ای منتظرم 

الهی ب سلامت دنیا بیاریش نی نیتو،

امروز وقتمه مخصوص دعام کن 

الهی همگی حاجت روا بشین

خدایا همون گناهامونو ببخش که نمیذاره دعاهامون برآورده بشه
2706