2737
2734

که تو بلندگو گفتن معلممون رفته اون دنیا و ما نعره کشان و برسرزنان در حالی که چشمه اشکمان از شدت خوشحالی و خر ذوقی به فوران درآمده بود مث اسب دور حیاط میدویدیم و نمیدانستیم چه معلم نکبت دیگری در انتظارمان است

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

که تو بلندگو گفتن معلممون رفته اون دنیا و ما نعره کشان و برسرزنان در حالی که چشمه اشکمان از شدت خوشح ...

یکم ک شادی کردیم زنگو زدنو رفتیم خونه روز بعد بایه معلم غول تشن دیگه ربرو شدیم

😘😘😘لطفا برای زندگیم و عاقبت بخیریم ی صلوات بفرستین 🤩😘😘😘😘
2731
بچه ها یه ایده بهتر برای ادامه بدین میخوام برای بچه ها بنویسم

سلام اگه دوست داشته باشید داستان رو با هم ادامه بدیم

حسین اقا هستم🙌                                           سوال درباره برنامه نویسی  داشتید در خدمتم میتونید از طریق ایدی تلگرا م مطرح کنیدfallah8766

تنها در حیاط مدرسه نشسته بودم و در این خیال بودم که چطور به مامانم بگم باز مدرسه پول میخواد چون وضع مالیمون زیاد خوب نبود که یهو مینا همکلاسیم اومد بالا سرم گفت.... 

حسین اقا هستم🙌                                           سوال درباره برنامه نویسی  داشتید در خدمتم میتونید از طریق ایدی تلگرا م مطرح کنیدfallah8766
2738
تنها در حیاط مدرسه نشسته بودم و در این خیال بودم که چطور به مامانم بگم باز مدرسه پول میخواد چون وضع ...

تنها در حیاط مدرسه نشسته بودم و در این خیال بودم که چطور به مامانم بگم باز مدرسه پول میخواد چون وضع مالیمون زیاد خوب نبود که یهو مینا همکلاسیم اومد بالا سرم گفت: چیزی شده، چرا این قدر ناراحتی؟

منم ماجرا رو برای مینا که بهترین و صمیمی ترین دوستم بود و تقریبا در جریان زندگی ما بود تعریف کردم.

تنها در حیاط مدرسه نشسته بودم و در این خیال بودم که چطور به مامانم بگم باز مدرسه پول میخواد چون وضع مالیمون زیاد خوب نبود که یهو مینا همکلاسیم اومد بالا سرم گفت: چیزی شده، چرا این قدر ناراحتی؟

منم ماجرا رو برای مینا که بهترین و صمیمی ترین دوستم بود و تقریبا در جریان زندگی ما بود تعریف کردم و گفتم: با این وضعی که پدرم داره اصلا نمیتونم ازش طلب پول کنم چون شرمندگی رو توی صورتش میبینم و این منو خیلی ناراحت میکنه.

یک دفعه مینا گفت: خوب،به نظرم بریم پیش ناظم مدرسه و واقعیت رو براش بگیم.

تنها در حیاط مدرسه نشسته بودم و در این خیال بودم که چطور به مامانم بگم باز مدرسه پول میخواد چون وضع مالیمون زیاد خوب نبود که یهو مینا همکلاسیم اومد بالا سرم گفت: چیزی شده، چرا این قدر ناراحتی؟

منم ماجرا رو برای مینا که بهترین و صمیمی ترین دوستم بود و تقریبا در جریان زندگی ما بود تعریف کردم و گفتم: با این وضعی که پدرم داره اصلا نمیتونم ازش طلب پول کنم چون شرمندگی رو توی صورتش میبینم و این منو خیلی ناراحت میکنه.

یک دفعه مینا گفت: خوب،به نظرم بریم پیش ناظم مدرسه و واقعیت رو براش بگیم.گفتم نه من روم نمیشه به ناظم بگم مینا گفت عیبی نداره تو اینجا بشین من خودم میرم میگم دو دقیقه نشده بود دیدم ناظم با مینا دارند میان سمتم

تنها  در حیاط مدرسه نشسته بودم و در این خیال بودم که چطور به مامانم بگم باز مدرسه پول میخواد چو ...

یک دفعه مینا گفت: خوب،به نظرم بریم پیش ناظم مدرسه و واقعیت رو براش بگیم.گفتم نه من روم نمیشه به ناظم بگم مینا گفت عیبی نداره تو اینجا بشین من خودم میرم میگم دو دقیقه نشده بود دیدم ناظم با مینا دارند میان سمتم.سریع از جام بلند شدم و به زور آب دهنم رو قورت دادم و قبل از اینکه من بخوام چیزی بگم خانم ناظم گفت: سارا جان اصلا نگران نباش! هنوز هم هستند کسانی که به فکر دیگران باشند.

من که خیلی دوست داشتم در مراسمی که برای جشن تکلیف تدارک دیده شده بود،شرکت کنم