2737
2734
عنوان

دوران عقد چه میشه کرد

758 بازدید | 46 پست

خانوما بیاین از تجربیات دوران عقدتون بگین.چه کارایی کردین ک بعدا پشیمون شدین تو دوران عقد وچه کارایی باید میکردین ک نکردین.من‌همه اش فکر میکنم شوهرمو دارم پررو میکنم.شاغلم.جدیدا ماهی یه بار میگم پول بده اونم ۲۰۰ تومن میده ولی خرید دیگه ای نمیکنم.شوهرم البته درامدش ماهی دو ونیم ملیونه که دوماه ی بار حقوق میگیره.از نظر عاطفی اخلاقی بیاین تجربیاتتون رو دراختیارم بذارین‌.یه حس بدی دارم.حس خنگی

می دانم که روزهای خوبی در راه است

هر طوری دوران عقد رفتار کنی و باهات رفتار بشه تو زندگیتم همون میشه پس خیلی دقت کن. سعی کن بیشتر به دلخواهه خودت باشی نه شوهرت. چون رفتار مرد تو زندگی تغییر می کنه و به میل خانواده ش رفتار میکنه پس از الان دقت کن خیلی کوتاه نیای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه تو دوران عقد از شوهرت پول میگیری😐

منکه روم نمیشد بگم 

چرا خنگی 😨

مگه باشوهرت رودربایسی. داری ازهمه مهمتر اینه ک باهاش دوست باشی 

زندگی بده بستونی فایده نداره محبت کن بی دریغ ک محبت ببینی

اشتباه منو تکرار نکن.ازش پول بخواه ازش بخواه خرید ببرت  اگر الان ازش نخوای اون به این رفتارت عادت میکنه و زیادخودشوتوزحمت نمیندازه.ازقدیم گفتن زنی ک خرج داره ارج داره

تموم دنیا یک طرف تو یک طرف عزیزم

یه بار رفته بودم خونشون، و وظیفه غذا درست کردنو به عهده گرفتم(خیر سرم) و داشتم با شور و اشتیاق غذا میپختم، و چقدر هم از خودم داشتم تعریف میکردم (بنده خداها نمیدونستن چه آشی واسشون پختم)

هیچی دیگه؛ فاجعه رخ داد و من به جای نمک، شکر ریخته بودم تو غذا

( خب تقصیر من چیه 😟😟؟ هر دو سفیدن، اصلا چرا باید هر دو یه رنگ باشن 😣؟

خدا. ! قربون عظمتت بشم، تو که قدرتشو داشتی 💪💪چرا این ۲ تا رو شکل هم آفریدی؟

الانم دیر نشده، پاشو رنگ یکیشونو عوض کن، (رنگ پیشنهادی من صورتیه 😍😍)

خلاصه با هزار فیس و افاده سفره رو چیدیم و غذا رو کشیدم واسشون، چشمتون روز بد نبینه، با تناول کردن نخستین لقمه ها یهو دیدم سفره شبیه به جزیره ی ناشناخته شد.

سوت و کور (صدای جیر جیرکها رو‌ میشد شنید)

اون موقع تازه فهمیدم‌که چه کردم😱😱😱

دوست داشتم همون لحظه، اسرافیل عزیز تو سورش میدمید و دنیا خاتمه پیدا میکرد.

(ولی حالا دارم میگم ای کاش به جای شکر، سیانور میریختم توش)

رنگ‌ در رنگو به هر رنگ‌ هزارانش طیف نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2738
مگه تو دوران عقد از شوهرت پول میگیری😐 منکه روم نمیشد بگم  چرا خنگی 😨 مگه باشوهرت رودربایسی ...

خب دارم جهاز میخرم با حقوق خودم.اگه کم بیارم خب از کی بگیرم از شوهر نگیرم

نه این بستگی به مرد داره.همشون اینطوری نیستن،همشون به خانواده وابستگی ندارن

اینا خانوادشون خسیسن.نه برای تولد هم کادو میخرن و نه برای خودشون چیزی میخرن.عین گداها لباس میپوشن.

2706