2733
2734
عنوان

بچه دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 78 پست
ببخشید میشه چیزی که تو یه روز میخوری رو بهم بگی منم در حال رژیمم میخوام ببینم زیاد میخورم یا نه  ...

مثلا صبحانه یک لیوان شیر ۱۵ گرم مربا ۱۰ گرم خامه یک کف دست نون یک خرما

نهار مثلا دوتا کتلت دوتا کف دست نون حالا با سالادی ماستی یک کاسه یا یک لیوان دوغ

عصر ۳ واحد میوه میخورم

دوتاچایی دوتا خرما

شامم اکثرا یک لیوان شیر دارچین یا شیر نسکافه با دوتا بیسکوییت ساقه طلایی

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
آره اما وقتي بعد ١٢٠ سال خدايي نكرده نباشي اون بچه هم خونش همدمش ميشه-- خودت وقتي ناراحتي يا مشكلي د ...

درسته موافقم من خودم خواهر ندارم خیلی احساس تنهایی میکنم واسه دومی دو دلم چون دلم ميخاد دخترم خواهر داشته باشه ولی شوهرم ميخاد پسر باشه واسه همین فعلا به بچه دوم فکر نميکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یدونه پسردارم..اولاازنظرروحی اصلاشرایط بچه داریوندارم حاملگی خیلی سخت تا7ماه حالت تهوع کمردرد شدید ...  بیخابهای شبانه تازه شده 1سالش...شرایط مالی هم داغونیم پس همین یکی خداروشکر میکنم

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم
2728
اره واقعا گرونی رو هم باید در نظر بگیری  

خواهر شوهرم شیرش نیومد مجبور شد شیر خشک بگیره اونروز میگف ماهی یک و پونصد فقط خرج این بچه اس مای بیبی و شیر و گاهی وقتا هم مریض میشه میبرم دکتر آدم باید به این جور جاهاشم فک کنه دیگه بلاخره اگه شیر نیومد بچه که نمیتونه بشینه من هر چی میخورم اونم بخوره اونوقت آدم باید خودشم گشنه بمونه از هرجا که شده شیر بچه رو تامین کنه منم برا همین میگم همین دوتا دختر کافیه

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
درسته موافقم من خودم خواهر ندارم خیلی احساس تنهایی میکنم واسه دومی دو دلم چون دلم ميخاد دخترم خواهر ...

اول سالم باشه ان شاالله اما به نظر من همسرتون حق داره چون درسته میگن دختر بابایی پسر مامانی ولی ته تهش دختر حرفای خصوصی شو به مامانش و پسر به باباش میگه چون راحت تره بعد شما اگه دومی دختر باشه شما ۳ تا میشید ولی همسرتون تنها

ترجیح من اینه شما با دخترت همسرت با پسرت خیلی باحال تره دوبه دو😊

البته اول سالم باشه این طرز فکر منه

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
مرسی منم تقریبا اندازه شما میخورم اما شام هم  یه کف دست نون میخورم ،😥😥

اشکال نداره شما جای گزین میکنید 

وزنتون وقدتون چنده؟

و این که حتی میوه و سالاد کالریاش همه رو حساب میکنم

2738
اول سالم باشه ان شاالله اما به نظر من همسرتون حق داره چون درسته میگن دختر بابایی پسر مامانی ولی ته ت ...

آره اینم هست همش میگه دوست داره پسر داشته باشه با خودش ببره اسب سواری😂

خواهر شوهرم شیرش نیومد مجبور شد شیر خشک بگیره اونروز میگف ماهی یک و پونصد فقط خرج این بچه اس مای بیب ...

ایشالاه که خدا خودش درست کنه بعد هم هر کسی که بچه از هر جنسی خواست  خدا همونو بهش بده   فقط توکل به خدا 😳

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
آره اینم هست همش میگه دوست داره پسر داشته باشه با خودش ببره اسب سواری😂

خب دیگه شما باید به فکر اونم باشی گناه داره

البته همه چی دست خداست شما بگی دختر خدا بخواد پسر میده و برعکسش اما من همیشه تو ذهنم اینجوری بود با این که دخترم خیلی باباییه و بعضی وقتها کوچیک تر بود منو به باباش میفروخت ولی اخرش میاد سمت خودم

۱۶۰  وزنم ۸۰

اها یک چیز دیگه من ورزش نمیکنم چون بچه شیر میدم شما باید یک ورزشی کنارش بکنید

2706