2733
2734
دقیقا منم همینجورم .گاهی وقتا حتی تو خونه تونیک بلند میپوشم که شلوارم دیگه نپوشم. قبل از دست شویی دس ...

جدیدا که آزمایش ندادم اما هم آمپول و هم قرص ویتامین دی مصرف کردم چون پادرد داشتم. اتفاقا برای استارتر هم نوشتم که لاکتوفم برای من خیلی خوب بود. 

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد
استارتر جان اگر مشکلت خیلی حاده باید دکتر درست و حسابی بری. یه خانم دکتری بود توی میدون تجریش، ابتدا ...

بله منم هم لاکتوفم و هم لاکتوواژ استفاده کردم.هم ژینوفیلوس و ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم اینم قرص نوشته واقعا ولی حالم بد میششش این همه قرص 

منم نمیتونم قرص زیاد بخورم، معده ام حساسه، مثلا اگر دو روز مترونیدازول بخورم، روز سوم معده ام می ریزه به هم، اما لاکتوفم خارجی اصلا معده ام رو اذیت نکرد. 

2731
چرا دکتر نمیری خب 😐

خدایش دکتر رفتن حوصله میخاد 😊 این همه منتظر باش ک نوبت برسه.

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
منم نمیتونم قرص زیاد بخورم، معده ام حساسه، مثلا اگر دو روز مترونیدازول بخورم، روز سوم معده ام می ریز ...

عزیزم ترشحاتت خیلیی زیاد بود.لک بینی هم داشتی؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738
اره ترشحاتم خییلی زیاد بود من اول فک کردم شاید عادیه ادم باید ترشح داشته باش اما وقتی رفتم دکتر گفت ...

منظورت کیسته؟

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
ببخش سوال زیاد میپرسم گلم..اخه مامانم هم چندروزیه اینجوری شده نگرانم..فردا میبرمش دکتر ولی گفتم ازشم ...

نزدیک پریود هم اینجوری میشه ها، ولی اصلا نگران نباشه مامانت. بعضی وقتها با یه پماد کلوتریمازول خوب میشه و البته رعایت بهداشت

تا حدودی . ولی فیتوواژکس ازش راضی تر بودم.

واسه كسايي كه زخم دارن هم خوبه؟

منم عفونت دارم و يه زخم كوچك، هر دارويي مصرف ميكنم تاثير نداره انگار ولي فيتوواژكس رو تا حالا نشنيده بودم

تا حدودی . ولی فیتوواژکس ازش راضی تر بودم.

این فیتوواژکس لامصب آب روی آتیشه. چقدر هم گرونش کردن ولی ارزش داره. من اینقدر دکتر زنان میرفتم اما الان یا لکورکس که پماده مصرف میکنم یا همین فیتو و گاهی هم کلوتریمازول

خدایش دکتر رفتن حوصله میخاد 😊 این همه منتظر باش ک نوبت برسه.

منم از دکتر رفتن بیزارم. فقط پول میگیرن. میری یهو بهت میگه باید فریز کنی. کلی هزینه میذارن روی دستت

2706