2726
اره قبل خواب میذاشتم ولی صبح ببخشید ی عالمهه اب میاد بیرون

اون مساله طبیعی عزیزم. شیاف تا صبح تاثیر خودشو میذاره

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی اذیت بودم وحشتناک یک ساله که درگیرشم دیگه بدنم به هیچی جواب نمیداد با دوره اول خیلی بهتر شدم ...

متاسفانه بعضی ها که من هم شاملش میشم حساس ترن. من اصلا شلوار تنگ نمی پوشم. لباس زیر توی خونه نمی پوشم، رعایت میکنم اما باز هم درگیرم

اون مساله طبیعی عزیزم. شیاف تا صبح تاثیر خودشو میذاره

از امشب باز شروع میکنم اونم ان شاالله که راحت بشششمم....میخوام برای نی نی اقدام کنم قبلا شدید بود گفتم شاید بخاطر اونه احتمالا نمیگیره

خدایاشکر🌹
2728
ترشحاتت خیلی زیاد بود؟مامان منم ترشح داره زیاد..برای فردا وقت گرفته بره دکتر..

اره ترشحاتم خییلی زیاد بود من اول فک کردم شاید عادیه ادم باید ترشح داشته باش اما وقتی رفتم دکتر گفت عفونت شدید داری

خدایاشکر🌹
متاسفانه بعضی ها که من هم شاملش میشم حساس ترن. من اصلا شلوار تنگ نمی پوشم. لباس زیر توی خونه نمی پوش ...

دقیقا منم همینجورم .گاهی وقتا حتی تو خونه تونیک بلند میپوشم که شلوارم دیگه نپوشم. قبل از دست شویی دستم رو میشورم بعد میرم دستشویی. ببخشید میپرسم شما کمبود ویتامینD ندارین احیانا

اره ترشحاتم خییلی زیاد بود من اول فک کردم شاید عادیه ادم باید ترشح داشته باش اما وقتی رفتم دکتر گفت ...

عزیزم همراه ترشحات لکه بینی هم داشتی؟یا خونریزی خیلی کم؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
اره ترشحاتم خییلی زیاد بود من اول فک کردم شاید عادیه ادم باید ترشح داشته باش اما وقتی رفتم دکتر گفت ...

ببخش سوال زیاد میپرسم گلم..اخه مامانم هم چندروزیه اینجوری شده نگرانم..فردا میبرمش دکتر ولی گفتم ازشماهم بپرسم..مامانم میگه ترشحاتم زیاده بعضا ی نواربهداشتی میذارم..شما هم اینجوری بودین؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

استارتر جان اگر مشکلت خیلی حاده باید دکتر درست و حسابی بری. یه خانم دکتری بود توی میدون تجریش، ابتدای فناخسرو، برای من قرض های پروبیوتیک تجویز کرد . اون هم خیلی تاثیر داشت. اسم قرص هم لاکتوفم بود. 

از امشب باز شروع میکنم اونم ان شاالله که راحت بشششمم....میخوام برای نی نی اقدام کنم قبلا شدید بود گف ...

انشا الله که هر چه زودتر خوب میشی. اصلا نگران نباش

ببخش سوال زیاد میپرسم گلم..اخه مامانم هم چندروزیه اینجوری شده نگرانم..فردا میبرمش دکتر ولی گفتم ازشم ...

زیاد بود خیلی ولی لزج چسبنده بود انگار ن من نوار بهداشتی استفاده نمیکردم لکه ترشح قهوه ای اینا هم نداشتم اما سوزش داشتم وقت نزدیکی

خدایاشکر🌹
من الان دارم ولی نمیدونم ربطی داره یا ن

بله کمبود ویتامین D باعث میشه که بدن مستعد عفونت بشه و اگه عفونتی هم هست دیر از بین بره. منم کمبودش رو دارم تا از مکمل و آمپولش استفاده میکنم بهتر میشم.

استارتر جان اگر مشکلت خیلی حاده باید دکتر درست و حسابی بری. یه خانم دکتری بود توی میدون تجریش، ابتدا ...

نمیدونم اینم قرص نوشته واقعا ولی حالم بد میششش این همه قرص 

خدایاشکر🌹
2706