2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چرا دکتر نمیری خب 😐

میدونی عزیزم دیگه گنجایش ندارم اگه بخوام بدون دواهای عفونت حساب کنم روزی 6 تا قرص میخورم حالم واااقعا بد میکنه دیگه وگرنه داروهاش گرفتم 

خدایاشکر🌹

من قارچی داشتمم

الا 3 روزه حالم خوبه.

دو روز تو تشت آب و جوش شیرین نشستم.

لباس زیر هم اصن نمیپوشم.

با دستمال هم همش خشک نگه میدارم.

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀
2714
اگر عفونت داری فیتوواژکس خیلی خوبه. من استفاده کردم

منم استفاده کردم واقعا عالیه. من که دیگه هیچ قرص و پمادی دیگه بهم اثر نمیکرد تا اینکه بهم گفتن فیتوواژکس شیاف گیاهیه استفاده کن. اولش ترسیدم چون تا حالا نشنیده بودم بعد دل و زدم به دریا و استفاده کردم دیدم واقعا عالیه

میدونی عزیزم دیگه گنجایش ندارم اگه بخوام بدون دواهای عفونت حساب کنم روزی 6 تا قرص میخورم حالم واااقع ...

ترشحاتت خیلی زیاد بود؟مامان منم ترشح داره زیاد..برای فردا وقت گرفته بره دکتر..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
اره اون برام نوشته مشکلم اینه خیییلی زود اب میش

من قبل از استفاده میذارم توی یخچال، بعدش هم قبل از خواب با اپلیکاتور باید استفاده کنی

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد
منم استفاده کردم واقعا عالیه. من که دیگه هیچ قرص و پمادی دیگه بهم اثر نمیکرد تا اینکه بهم گفتن فیتوو ...

منم مثل شما همین تجربه رو دارم. 

من قارچی داشتمم الا 3 روزه حالم خوبه. دو روز تو تشت آب و جوش شیرین نشستم. لباس زیر هم اصن نمیپوشم ...

سرکه سیب و آب ولرم هم خوبه. آب روی آتیشه

منم مثل شما همین تجربه رو دارم. 

من خیلی اذیت بودم وحشتناک یک ساله که درگیرشم دیگه بدنم به هیچی جواب نمیداد با دوره اول خیلی بهتر شدم دوره دوم خوب شدم.حالاهم میخوام یه دوره دیگه ازش استفاده کنم

2706