2726
عنوان

تعیین جنسیت

287 بازدید | 21 پست

سلام

بین شما کسی بوده که ازخدا بعد ازسلامتی فرزند جنسیت خاصی رو خواسته باشه وبه اصطلاح نذر کرده باشه قبل از اقدام بعد بچه اش جنسش مخالف اونکه خودش خواسته شده باشه ؟

توجه :قبل از بارداری منظورم هست نه توی بارداری 🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ن والا فقط سالم باشع.راستش قبلش میگفتم پسر.اما الان اصلا مهم نیس

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
نه میخوام بدونم واقعا کسی بوده همه تلاششو کرده باشه وازخدا زبونن قلبا قبلش خواسته باسه خدا بهش نداده ...

من من

التماس خدا و امام حسين كردم دختر ولي پسر شد

خداجون دیدی چقد سختی کشیدم نینیمو نگه دار واسم ♥️

آره عزیزم خدا خودش هر چی صلاح بدونه میده من خیلی خیلی دعا کردم قبل از اقدام هم نذر کردم اسمشو بذارم محمد وقتی اقدام کردم تقویم و دیدم ۴۰ هفتم  دقیقا با تولد حضرت محمد یکی بود گفتم نذرم حتما قبول شده و همیشه محمد صداش میکردم ولی خوب خواست خدا این بود دوتا دختر داشته باشم ..خدارو شکر دوتا دختر سالم بهم داده 

آره عزیزم خدا خودش هر چی صلاح بدونه میده من خیلی خیلی دعا کردم قبل از اقدام هم نذر کردم اسمشو بذارم ...

کاریم برای اینکه پسر بشه کردی یا فقط دعا کردی یعنی میخوام بدونم همتیم غیراز دعا کردی؟

کاریم برای اینکه پسر بشه کردی یا فقط دعا کردی یعنی میخوام بدونم همتیم غیراز دعا کردی؟

سعی کردم رژیم هم داشته باشم روز تخمک گذاریم اقدام کردم تقویم چینی هم مراعات کردم 

2706