2726
میگن از هفته 11 تا هفته 13 و 6 روز میشه رفت

عزیزم شماسونو قلب رفتی؟؟دکتربرای من فردا نوشته که میشم هفت هفته ودوروز،به نظرت زمان مناسبیه یا ممکنه شنیده نشه وبگن زوده؟

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم شماسونو قلب رفتی؟؟دکتربرای من فردا نوشته که میشم هفت هفته ودوروز،به نظرت زمان مناسبیه یا ممکنه ...

من طبق آخرین پریودیم 7 هفته و 2 روز بودم

رفتم سونو

زمان مناسبی بود واس من شکر خدا دیده شد

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.
عزیزم شماسونو قلب رفتی؟؟دکتربرای من فردا نوشته که میشم هفت هفته ودوروز،به نظرت زمان مناسبیه یا ممکنه ...

من آخرین پریودم ۱۴ دی ماه بود 

اما اقدام به بارداری 

از ۶ تا ۱۲ بهمن بوده 

برا همین اصلا معلوم نیست منو چطور حساب میکنن

شما میدونید ؟؟؟؟

2728
من آخرین پریودم ۱۴ دی ماه بود  اما اقدام به بارداری  از ۶ تا ۱۲ بهمن بوده  برا همی ...

اصلا اقدامت درنظر گرفته نمیشه چون کسی نمیدونه چه روزی بارداری اتفاق افتاده.بارداری اینطوری محاسبه میشه که،اولین روز اخرین پریودت میشه روز اول بارداریت.ازروز اولی که پریود شدی هرهفت روز بشماری مشخص میشه هفته ی چندمی

اصلا اقدامت درنظر گرفته نمیشه چون کسی نمیدونه چه روزی بارداری اتفاق افتاده.بارداری اینطوری محاسبه می ...

اما من از یه ماما آشنا پرسیدم 

گفت چون شما دقیق میدونی کی اقدام کردید 

جنینت لقاحش دیرانجام شده 

پس مطمئنا کوچیکتر و از اول پریودی حساب نمیشه 

گفت اگر رفتی سونو حتما بگو 

چون میزنن جنین رشد نکرده و استرس میگیری 

اما من از یه ماما آشنا پرسیدم  گفت چون شما دقیق میدونی کی اقدام کردید  جنینت لقاحش دیران ...

من دیشب سونو رفتم سن جنین دقیقاباچیزی که دکترحساب کردیکی بود یعنی ازاول پریود تاسونو