2726
عنوان

دخترم زیاد سرجیشش دعوا کردم حالا پشیمونم چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 23 پست
من از ۸ماهگی میبردم دستشویی از ۱۴ماهگی کاملا متوجه میشه میگه گاهی ک خیلی سرگرم بازیه شاید یادش بره ه ...

منم دخترم زود گفت.الانم مدفوعشو میگه اما جیشش رو تا یه کم نریزه نمیگه. 

نی نی سایتیای عزیز.خواهش میکنم..خواهش میکنم...خواهش میکنم....همدیگه رو قضاوت  نکنید.زود قصاوت نکنید.هیچکس جای دیگری نیست تا جای اون تصمیم بگیره و رفتار کنه.با یه متن کوتاه شخصیت طرف رو زیر سوال نبرید.چیزی که مینویسه فقط چیزیه که به شما میگه شما از درون ذهن اون هیییچ اطلاعی ندارید.خواهش میکنم همدیگه رو تخطئه نکنید.لطفا ...لطفا...لطفا..مودب باشید.چون همو نمیبینم دلیل بر گستاخی وبی ادبی نیست.
خدامنو ببخشه منم داد زدم یه وقتای الانم چند روزم عصبی شدنی محکم میزارم زمین یا محمکم دستشو میکیرم می ...

منم همینطور خیلی فشارروم بود یه بچه کوچیک داشته باشی ویهو بفهمی یکی دیگه بارداری توسن۲۰سالگی

خونه خراب بودم آواره خونه پدر

مادرم روم فشار وارد کرده بود ازم ناراحت بود چراحواسم نبود کم محلی بهم میداد

دخترمم اونجاجیش میکرد من بشدت میزدمش یامیشگون میگیرفتم

وای خدایا لال شم منو بخشش خداجونم پیشمونم پشیمون

وزن فعلی۴۸👈👈هدف۵۰🤗دوستانی که میخوان چاق بشن ویاتثبیتی هستن ویاازکالری سردرمیارن بیان من روهم ملتفت بکنن😂😂خیرببینین ازجوونیتون😁          بچهای (تاپیک بامدادخمار )دم همگیتون گرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدامنو ببخشه منم داد زدم یه وقتای الانم چند روزم عصبی شدنی محکم میزارم زمین یا محمکم دستشو میکیرم می ...

رو در دستشویی ی کاغذ بزرگ بزن ک بچه مقصر نیست باید اروم باشی تربیت با خشم ممکن نیست

برا خودشم جایزه تعیین کن ک اگه تو روز سه بار خودشو اصلا خیس نکنه میره شهربازی یا هرچیزی بجز جایزه خوراکی کمکم تعداد دفعاتو ببر بالا جایزه هارو خاصتر کن نه گرونتر مطمئن باش نتیجه میده

خودتم اگ از سه بار تو روز بیشتر سرش داد زدی تنبیه نتی کن مثلا دوساعت محرومیت از نت😊

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

پنج سال اول خیلی سن حیاتی و مهمیه 

و تاثیر مستقیم تو نوجوانی و آینده بچه داره 

بخاطر یه نیاز دفع طبیعی بچه رو شکنجه نکن 

بذار روال طبیعی ش طی شه 

به اون طفلک چه ربطی داره آخه شما خونه مادرهمسرتون معذبید؟!

روح و روان بچه رو با این فشارها داااغون نکن

2728

من دخترم رو سع سالگی گرفتم. زود از پوشک گرفتن که هنر نیست.فعلن بیخیال شو.بزار هر وقت ارومتری بگیر از پوشک.

عزیزم بچت از نظر جسمی مثلا رشد مثانه و ...هنوز امادگی از جیش گرفتن نداره  هربچه ای هم یک جوره   بچه من دوسال و نه ماهشه  اما همکاری نمیکنه از پوشک بگیرمش    منم اذیتش نمیکنم .

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
سردی نداره؟پسرم هروقت سردیش کنه یا کلا میریزه یا اول یکم لباسش خیس میشه سیاه دونه دم میکنم میخوره به ...

چ جالب نشنیده بودم سیاه دونه  رو دم کنن    

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

اصرار و اذیتش نکن   تا امادگی جسمی نداشته باشه نمیشه    هروقت وقت از پوشک گرفتنش بشه خودش همکاری میکنه